הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אני מאבד את הקול עם הצעקות על ביטון"

בלם סלטיק, בויאטה, לפני באיירן: "ניר משתפר בכל משחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.10.17 - 10:40

מאז ההפסד 4:3 לאסטנה, ניר ביטון לא פתח בהרכב של סלטיק באירופה. הערב (21:45), מול באיירן מינכן, השחקן עשוי לשוב לתפקיד הבלם, אותו מילא בהצלחה בגזרה המקומית. יהיה מדובר במבחן חשוב עבור הישראלי, שמקווה לקבל את האמון של ברנדן רוג'רס גם מול האריות של אירופה. 

חברו של ביטון להגנה, דדריק בויאטה, גילה כי מאז שינוי התפקיד, הוא מנסה לעזור לישראלי להתאקלם. "אני עוזר לו המון", הוא סיפר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, "אני אוהב את ניר. הוא שחקן טוב מאוד. זה שונה עבורו לשחק כבלם, אבל זה משהו שהוא יכול ללמוד".

"כשאני משחק לצידו, אני צועק עליו", המשיך, "אני בדרך כלל מאבד את הקול שלי במהלך המשחק, אבל הוא ממשיך להשתפר אחרי כל משחק בעמדת הבלם. אני בוטח בו ב-100 אחוז אם הוא ישחק כבלם מול באיירן. לא חסר לו בטחון. הוא רגוע".

"בטח קשה לו עם שינוי העמדה, גם לי היה קשה אם היו אומרים לי לשחק כקשר. אבל הוא טוב מאוד עם הכדור, הוא מראה בטחון ותמיד ממוקד. אני מסכים עם המאמן שהביקורות אחרי אסטנה היו מוגזמות", סיים. סלטיק, יש לציין, חולמת על ניצחון ראשון בתולדותיה על באיירן (רק שלושה משחקים נערכו ביניהן), שישאיר אותה בתמונת העלייה.

מנגד, יופ היינקס ייאלץ להסתדר מחר ללא רוברט לבנדובסקי הפצוע ומי שהוקפץ לסגל במקומו הוא מנואל וינסהיימר בן ה-18, שמרבה להבקיע בקבוצת הנוער של המועדון. ניצחון בווארי יבטיח לה את המקום בשלב הבא, אם פ.ס.ז' לא תפסיד בפארק דה פרנס.