"ניימאר יכול לבלות, כל עוד נשאר אחראי"

מאמן פ.ס.ז', אמרי, לקראת סלטיק. באיירן אצל אנדרלכט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.17 - 17:20
תחילת כתבה

בעוד שהמאבקים על מקום בשמינית גמר ליגת האלופות נמצאים בעיצומם, התמונה בבית 2 כבר כמעט הושלמה. מחר (רביעי) פאריס סן ז'רמן ובאיירן מינכן, שכבר הבטיחו את ההעפלה, יפגשו את סלטיק ואנדרלכט בהתאמה. ניצחון של הצרפתים יעניק להם מקדמה בקרב על המקום הראשון בבית רגע לפני המפגש עם הבווארים במחזור האחרון.

פאריס סן ז'רמן - סלטיק
עם ארבעה ניצחונות מארבעה משחקים באלופות, הצרפתים כבר עשו את שלהם וימשיכו לשמינית. פ.ס.ז' נמצאת בעיצומו של רצף מרשים כשהיא עדיין לא הפסידה העונה, ולא אמורה להתקשות גם מול ניר ביטון וחבריו. מי שלא ייקח חלק בהתמודדות הוא תיאגו מוטה, שעבר ניתוח בברכו.

בשבוע החולף, בתקשורת הצרפתית ביקרו את אורח החיים הבעייתי של ניימאר, שייצא לבלות בפגרת הנבחרות. אונאי אמרי הגן על הכוכב: "מחוץ לעבודה, הוא יכול ליהנות עם חבריו. באימונים ניימאר טוב מאוד, הוא צעיר ויכול להיפגש איתם כל עוד הוא נשאר אחראי".

המאמן החמיא בנוסף ליוליאן דרקסלר: "הוא מתקדם, אבל חייב להישאר עקבי במשחק שלו כדי להישאר באותה רמה. הוא משחק במרכז הקישור ויש לו את יכולת מצוינת למצוא איזון בין ההגנה להתקפה. אנחנו מאוד מרוצים ממנו ובכל יום מזכירים לו לשמור על הסטנדרט הזה".

אנדרלכט - באיירן מינכן
מאז חזרתו של יופ היינקס, הבווארים רושמים רצף של שבעה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים. במקביל לניצחון על הבלגים, באיירן תקווה גם לאיבוד נקודות מפתיע של פ.ס.ז' על מנת להשאיר לעצמם סיכוי ממשי לסיים במקום הראשון בבית ולהימנע מהגרלה קשה בשמינית.

מי שעשוי לחזור להרכב לאחר שקיבל מנוחה ב-0:3 על אוגסבורג הוא קינגסלי קומאן. בנוסף, גם ג'רום בואטנג יחזור ככל הנראה למרכז ההגנה וישתף פעולה ביחד עם מאטס הומלס. קורנטן טוליסו, שעלה מהספסל במשחק בשבת צפוי לפתוח גם הוא.