הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פנטזי אלופות חוזר. הפרס הגדול: מנוי זוגי לצ'מפיונס

האם אתם עכברי כדורגל? מבינים יותר טוב מהחברים שלכם? אז בואו לקחת חלק בשיגעון החלומות של הצ'מפיונס ליג. והעונה: שני כפתורי קסם שיכולים לשדרג את הנבחרות שלכם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.09.18 - 15:00

תגיות: ליגת אלופות

חיכיתם ושאלתם והנה זה מגיע: הפנטזי ליג של ערוץ הספורט – ליגת החלומות של ליגת האלופות – יוצא לדרך עם שדרוגים, חידושים ופרסים מטורפים כמדי שנה.

הירשמו עכשיו – ואולי תצפו ברונאלדו מהיציע

בעוד כשבועיים יחלו את דרכן בליגה הכי יוקרתית באירופה 32 קבוצות ובפניכם עומדת הזדמנות להיות מאמנים במפעל הבכיר של היבשת. מה זה אומר? לבחור בין רונאלדו למסי, בין ראמוס לפיקה, להעדיף את ניימאר על בייל או אולי בכלל את הארי קיין?

כפי שהזכרנו, עשרות פרסים יחולקו למנצחים, אבל מעל כולם עומד הפרס הראשון שהוא לא פחות מחלומי - מנוי זוגי לליגת האלופות בעונה הבאה, עונת 2019/20.  הפרס כולל טיסה זוגית לשבעה משחקים, בשלבי הבתים והנוק-אאוט, כולל לינה וכרטיס למשחקים. איך אפשר לאהוב כדורגל ולא להתרגש מהאפשרות לזכות בשנה שלמה של משחקים בחו"ל, על חשבוננו? לא מספיק לכם? הפרס בסוף שלב הבתים – חופשה זוגית בחו"ל.

הזכרנו גם שדרוגים, אז הנה הם מגיעים – החל מהעונה, נכנסים לתוקף שני כפתורי בונוס, אותם תוכלו לנצל פעם אחת בלבד במהלך המשחק. הראשון, 'טריפל קפטן' ומשמעותו היא שאם תבחרו לעשות בו שימוש, יצבור קפטן קבוצתכם פי 3 ניקוד במחזור הספציפי, לעומת פי 2 בתור קפטן רגיל. כדי להשתמש באופציה החדשה, היכנסו לעמוד החילופים ולחצו על כפתור הטריפל קפטן. לאחר הלחיצה תצטרכו לאשר כי אתם אכן מעוניינים לעשות שימוש בכפתור הבונוס.

השני, '4 חילופים' ואם תבחרו להשתמש בו, תוכלו לבצע חילוף אחד יותר מהרגיל במחזור אחד לבחירתכם, ללא קשר לכמות החילופים של שאר המאמנים, בין אם בשלב הבתים או בשלבי הנוקאאוט. זכרו, כפתורי הבונוס הינם חד פעמיים לעונה כולה ולכן חשבו פעמיים לפני שתעשו בהם שימוש.

נזכיר כי לפני תחילת המחזור הראשון עומדים לרשותכם המאמנים 80 חילופים ואילו במחזורים שלאחר מכן תוכלו לבצע 3 חילופים מדי מחזור, אלא אם הפעלתם את כפתור הבונוס. חלון החילופים יינעל חצי שעה לפני תחילת המחזור וכמו כן כל קבוצה שתורכב לאחר מועד זה, תצבור ניקוד רק מהמחזור הבא

לרשימת החוקים המלאה והסבר על כפתורי הבונוס לחצו כאן

הפרסים:

מקום 1: מנוי זוגי ל-7 משחקים בליגת האלופות בעונה הבאה
מקומות 2-3: חופשה זוגית בחו"ל
מקומות 4-13: מסכים
מקומות 14-20: 250 ₪ הלבשה
מקומות 21-30: 200 ₪ לארוחה
מקומות 31-40: 150 ₪ לחנות נוחות
זוכה בתום שלב הבתים: חופשה זוגית בחו"ל
זוכה בכל מחזור: 200 ₪ לארוחה