מרסלו: אם לא רוצים אותי, שישלמו לי ואלך

מגן ריאל מדריד בראיון. על זידאן: שיחקתי פצוע עבורו

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.02.19 - 08:15
תחילת כתבה

אחרי שנים רבות בהן היה המגן השמאלי הבלתי מעורער של ריאל מדריד, מרסלו צריך להתמודד השנה עם תחרות. סרחיו רגילון הצליח לערער את המקום של הברזילאי, שבגיל 30 נדמה שהוא נמצא בירידה.

למרות זאת, לא כדאי להספיד את מי שהיה חלק משמעותי בקבוצה שזכתה שלוש פעמים ברציפות בליגת האלופות. רגע לפני שהוא מנסה לעבור את אייאקס ולעשות צעד נוסף אל עבר השיא הבלתי נתפס של די סטפנו ופושקאש, דיבר המגן על העזיבה של זינאדין זידאן ועל האפשרות שהוא בעצמו לא ילבש את המדים הלבנים בעונה הבאה.

"זה היה מוזר כשזידאן החליט לעזוב", אמר, "רובנו לא ידענו שהוא הולך להודיע על כך בגלל שהכל היה נפלא. בשבילי זה היה הלם. היתה לנו מערכת יחסים נפלאה, דיברנו כל יום. הוא התעניין בי והגן עליי. הייתי מוכן לעשות הכל עבורו. לרוץ, להילחם, אפילו שיחקתי פצוע".

מרסלו גם עמד על ההבדלים במערכות היחסים בינו לבין רונאלדו ובינו לבין בייל: "היו לי יחסים טובים עם רונאלדו, עם המשפחה שלו ועם החברה שלו. זה נורמלי שאחרי תשע שנים ביחד, אהיה עצוב כשהוא הולך. מצד שני, היה את בייל. הוא לא דיבר ספרדית. הוא דיבר רק אנגלית. שוחחנו רק במחוות. "שלום", "להתראות", ו"יין טוב"".

המגן לא פסל אפשרות שהוא יעזוב, אך ציין כי למרות חיזורים מיובנטוס, הוא מעניין להישאר: "אף פעם לא חשבתי על לעזוב, אין שום סיבה לכך. אם הם רוצים שאעזוב, הם יכולים לשלם את החוזה והכל יהיה בסדר. אני סומך על עצמי, וכשלא ירצו אותי, לא אהיה פה".