נוייר חזר להתאמן ועשוי לשחק מול אוגסבורג

אלאבה על סלאח: "כבר שיחקתי מול שחקנים מהירים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.02.19 - 20:02
תחילת כתבה

השבוע השני של שמינית גמר ליגת האלופות ייפתח ביום שלישי עם קרב ענקיות בין ליברפול לבאיירן מינכן. הבווארים יגיעו לאנפילד והיום (רביעי) הם קיבלו חדשות טועות מכיוון מנואל נוייר. השוער שנפגע באגודל, חזר להתאמן לראשונה מאז הפציעה. "הוא נראה טוב ועשוי לשחק מול אוגסבורג ביום שישי", אמר ניקו קובאץ'.

בהיעדרו של נוייר, סוון אולריך פתח בשערה של באיירן בשלושת המשחקים האחרונים מול באייר לברקוזן, הרטה ברלין ושאלקה. אם שוער נבחרת גרמניה אכן ישאיר את הפציעה מאחוריו, כמובן שהוא יחזור אל בין הקורות.

בינתיים, דויד אלבה התייחס למשחק מול ליברפול: "זה לא יהיה קל, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו. אנחנו באיירן מינכן וניתן את הכל כדי לנצח". האוסטרי דיבר גם על מוחמד סלאח: "הוא מצוין ואחד השחקנים הטובים בעולם. הוא מהיר, אבל שיחקתי כבר נגד שחקנים מהירים כמו אמבפה. אני מכין את עצמי למאבק עם סלאח ומקווה להביא את המשחק שלי למגרש".

בתוך כך, מאמן ליברפול, יורגן קלופ עלול להיענש בעקבות דבריו על שופט המשחק מול ווסטהאם (1:1), קווין פרנד. כזכור, הגרמני טען שיכולתו של השופט הושפעה מכך שאישר את שערו של סאדיו מאנה למרות שג'יימס מילנר היה בנבדל. קלופ גם הטיל ספק ביושרה של השופט.