שינוי של הרגע האחרון? אראולה עשוי לפתוח

דיווח: שוער פ.ס.ז' יועדף על חשבון בופון מול יונייטד. וראטי בראיון גלוי לפני הגומלין מול יונייטד: "אנשים מדברים אלינו כאילו שאנחנו חייזרים. השחקנים נותנים הכל עבור טוכל". קבאני יפתח?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.03.19 - 17:47
תחילת כתבה

פאריס סן ז'רמן אמנם מחזיקה ביתרון 0:2 מבטיח מהמשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות באולד טראפורד, אך יודעת ששום דבר עדיין לא גמור, בטח לאחר שראתה את ההצגה הגדולה של אייאקס על אלופת אירופה היוצאת, ריאל מדריד. בזמן שבמנצ'סטר יונייטד מנסים לשאוב עידוד מהמהפך בדלה אלפי מול יובנטוס ב-1999, בעיר האורות נשארים עם הרגליים על הקרקע.

בינתיים, בכלי תקשורת שונים מדווחים כי תומאס טוכל עשוי לבצע שינוי של הרגע האחרון ולהזעיק את אלפונס אראולה אל בין הקורות במקום ג'יאנלויג'י בופון.

"סולשיאר היה אחד משחקני המפתח של יונייטד בתקופות הגדולות ביותר שלה והרוח שלו מוטמעת במועדון", אמר המאמן טוכל לקראת ההתמודדות. "הם מוכנים לכל דבר, הם קבוצה חזקה עם היסטוריה ארוכה, זה אתגר גדול עבורינו. לוקאקו ורשפורד מהירים וחזקים והם צריכים להדאיג אותנו. אנחנו נבוא עם ביטחון, אבל לא יותר מדי ביטחון ונהיה מוכנים למקרה בו הם יכבשו ראשונים".

מרקו וראטי, העוגן של פ.ס.ז' במרכז השדה, התראיין בצרפת וחשף פרטים מעניינים על חייו האישיים, כולל בדיקת האלכוהול החיובית בזמן שנהג: "לפעמים אנשים שוכחים שאנחנו גם אנשים. יש לנו ימים חופשיים, אנחנו יכולים לבלות עם החברים והמשפחה. הייתי ביום הולדת ושתיתי קצת יותר ממה שמותר. יש לי ילד שגרם לי להבין דברים. זה לא יקרה שוב".

"אלה החיים, הכל יכול לקרות", המשיך הקשר האיטלקי. "התבגרתי ובני נולד. זה שינה אותי. זה הדבר הכי יפה שיש לי בחיים. עכשיו יש לי שני ילדים נהדרים. הספורט הזה גורם לך להתבגר מהר יותר מאשר היית מתבגר בלעדיו. לפעמים אנשים מדברים אלינו כאילו אנחנו חייזרים, אבל אנחנו כמו כולם, יש לנו חיים נורמליים".

וראטי דיבר על הביקורות הרבות כלפיו: "הדבר שאני הכי שונא הוא כשלאנשים יש דעות שאי אפשר לשנות. אבל למען האמת, זה לא מעניין אותי. כולם חופשיים לחשוב את מה שהם רוצים. אפשר לשפוט אותי על הדברים שאני עושה על המגרש, את מה שאני מביא לקבוצה. אבל לא מחוצה לו. אני תמיד שומע שאני פצוע בגלל סגנון החיים שלי. כשנפצעתי בקרסול בינואר, לא היה לזה קשר. שחקן נכנס לי ברגל. יש דברים שאומרים עליי ועל אחרים שהם זבל".

לסיום, דיבר הקשר על מערכת היחסים המצוינת שיש לו עם המאמן: "יש לי מערכת יחסים מאוד כנה עם טוכל. אנחנו מדברים על הכל. הוא לא שופט אותי. אנחנו מדברים גבר לגבר, לא מנג'ר לשחקן. כולם נותנים את הכל עבורו כי אנחנו יודעים שהוא ייתן הכל בשבילנו". 

מבחינה מקצועית, האווירה חיובית לחלוטין - בליגה פ.ס.ז' עם חמישה ניצחונות רצופים, עם מאזן שערים של 2:14, ומובילה את הטבלה בפער של 17 נקודות מהמקום השני, בדרך הקלילה לאליפות נוספת. לגבי אדיסון קאבאני, שנעדר מהמפגש הראשון בעקבות פציעה, אמר טוכל כי ההחלטה בנוגע לשיתופו תתקבל בסמוך למועד המשחק, כשקיימת אופציה שיתחיל על הספסל. 

ההרכב של הפריזאים אמור להיות זהה לזה שפתח באולד טראפורד, עם חלק קדמי שצפוי להיות מורכב מיוליאן דראקסלר, אנחל די מריה וקיליאן אמבפה. כמו כן, ארבעה שחקני הרכב נמצאים בסכנת הרחקה מרבע הגמר: תילו קהרר, חואן ברנאט, וראטי ודראקסלר יחמיצו את רבע הגמר אם יקבלו כרטיס צהוב במשחק הקרוב - מה שיכול להשפיע גם על בחירת ההרכב של טוכל.