כן פנדל: ההסבר של אופ"א להחלטה בפ.ס.ז' - יונייטד

יומיים אחרי המשחק המטורף בפריז והרוחות עוד סוערות, אבל השופט דמיר סקומינה זכה לתמיכה רשמית. הבעלים אל ח'ליפי לא מתכוון לבצע זעזוע נמהר: "סומך על תומאס טוכל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.19 - 13:10
תחילת כתבה

סערת ההדחה של פ.ס.ז' ע"י מנצ'סטר יונייטד מסרבת להירגע. יומיים אחרי ההפתעה המרעישה (שישי), אופ"א החליטה לפרסם לראשונה דו"ח מפורט בו היא מסבירה את שריקת הפנדל המכריע לטובת האנגלים בדקות הסיום. וגם: התייחסות ראשונה של נאסר אל חליפי לעתידו של תומאס טוכל.

"לאחר בדיקת האירוע מזוויות שונות, אנשי מערכת ה-VAR המליצו לשופט המשחק לגשת אל מסך הטלוויזיה ולהסתכל על האירוע בשנית. בהתחשב בעובדה שהשופט לא ראה את המקרה בבירור, הוא החליט לערוך בדיקה ולאמת את המקרה. לאחר שבדק, השופט אישר כי ההשפעה של נגיעת היד לא הייתה ברורה, כמו כן היד של המגן לא הייתה צמודה לגוף, מה שגרם לשטח גופו להיות רחב יותר ולמנוע מהכדור להגיע לאיזור השער. לכן ובתיאום עם אנשי ה-VAR, הוחלט על כדור עונשין", נאמר במכתב הרשמי.

בתוך כך בעלי פ.ס.ז, נאסר אל חליפי, התייחס לעתידו של תומאס טוכל: "אני מאוד מאוכזב מהתוצאה ומהדרך, לא מבין איך איבדנו יתרון של שני שערים כאן בפריס. בכנות, אני לא מבין איך זה קרה, אבל אני סומך על המאמן. נראה אם הוא יחליט להישאר או לא".

"אנחנו רוצים לקבל החלטה בראש שקט", הוסיף בעלי האלופה הצרפיתית. "כמובן שעכשיו זה לא הזמן המתאים, אנחנו רוצים להירגע קודם ולא לקבל החלטה בעקבות הפסד אחד. כולם רצו להשיג את הניצחון אבל אז מנצ'סטר יונייטד הבקיעה אחרי שתי דקות וזה נכנס לשחקנים לראש, הרגשתי את זה. יש הרבה דברים לנתח".