אמבפה: אני בהלם, לא הצלחתי לישון בלילה

הכוכב דיבר על עתידו: אשאר בפ.ס.ז'. מאמין בפרוייקט הזה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.03.19 - 12:39
תחילת כתבה

אחרי ההדחה המפתיעה של פ.ס.ז' מליגת האלופות, רוב העיניים הופנו לקיליאן אמבפה. הכישרון הצרפתי בן ה-20 גרם לנו להרגיש שהוא יכול להוביל לבדו את הקבוצה אל השלביים הסופיים, גם אם שני הכוכבים שלצידו, ניימאר ואדינסון קבאני פצועים. זה היה קרוב, אבל בסופו של דבר פנדל בדקה ה-94 של מנצ'סטר יונייטד הדיח את הצרפתים והשאיר אותם המומים.

"אני בהלם, אין לי מילים", אמר אמבפה בראיון ראשון לאחר ההדחה, "לא הצלחתי לישון ואני חושב שגם החברים שלי לא הצליחו. זו תחושה קשה. עבדנו קשה כדי להגיע לנקודה הזו והודחנו. ננסה להרים את הראש ולסיים את העונה כמו שצריך. האצטדיון היה מלא, האוהדים עשו את העבודה שלהם, האווירה הייתה מדהימה והרסנו את הכל".

כעת עולה שאלת עתידו של החלוץ. אמבפה עלה לפ.ס.ז' לא פחות מ-180 מיליון יורו, אבל זה לא מפריע לריאל מדריד לחזר אחריו.
"אהיה בפ.ס.ז' גם בעונה הבאה", מצהיר אמבפה ודואג להרגיע את האוהדים של אלופת צרפת, "למרות מה שקרה ולמרות הספקות של האנשים, אני עדיין מאמין בפרוייקט הזה ואני בטוח נעשה משהו טוב עבור המועדון הזה".

"אם נהיה ביחד, ונשאל את השאלות הנכונות, אנחנו יכולים לעשות משהו טוב בעתיד. נמשיך לעבוד קשה כדי להשתפר. אנחנו צריכים לסיים את העונה בצורה טובה ולהתכונן לעונה הבאה כדי לנסות ולשפר את ההישגים", סיים.