"אייאקס קרובה למכה של הכדורגל"

בהולנד חגגו את ה-0:1. ביקורת על סאנצ'ס ואריקסן באנגליה

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.19 - 08:55
תחילת כתבה

מסע הקסם של אייאקס בליגת האלופות נמשך אמש (שלישי), כאשר הקבוצה גברה 0:1 בלונדון על טוטנהאם ועשתה צעד גדול אל עבר הגמר במדריד. כעת היא יכולה לסיים בתיקו במגרשה הביתי באמסטרדם כדי להעפיל בפעם הראשונה מאז 1996 לאירוע השיא של הכדורגל האירופי.

"אייאקס מריחה את גמר ליגת האלופות", נכתב ב"טלחראף" , וב"דה פולקראנט" הוסיפו: "הגמר מחכה לאייאקס. הקבוצה עבדה כמו שעון. הודות לחצי שעה ראשון של קסם אייאקס קרובה למכה של הכדורגל, גמר ליגת האלופות".

בצד השני, התקשורת האנגלית אמנם ביקרה את טוטנהאם, אבל לא ממהרת להספיד אותה. שם טוענים כי לתרנגולים יש עדיין סיכוי להעפיל לגמר עם ניצחון חוץ באמסטרדם.

"טוטנהאם נשארה בחיים, למרות שלא הגיעה למשחק, זה היה יכול להיות הרבה יותר גרוע", כתב ה"מירור".  ב"דיילי מייל" המשיכו באותו קו: "ערב מאכזב לטוטנהאם, למרות שאף אחד לא יספיד אותם אחרי מה שהם עשו באירופה. אייאקס הראתה קלאס עם ניצחון על יריבה מרושלת".

דווינסון סאנצ'ס, תוצר על של אייאקס, קיבל את הציון 4 ב"גארדיאן" ונכתב עליו: "התחיל עצבני. לא נראה שמח עם הכדור. היה לו מזל שהטעויות לא עלו לו ביוקר". גם אריקסן קיבל ציון דומה ועליו נכתב: "אחד המשחקים הכי שקטים שלו. לא הצליח לעשות כלום".

הדפס