ולדימיר איביץ': "תוצאה טובה מול קלוז'? ניצחון"

מכבי תל אביב מתכוננת למבחן הגדול הראשון של העונה. המאמן הסרבי התייחס למפגש החוץ במוקדמות האלופות. שכטר: "קבוצה ביתית וחזקה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.07.19 - 20:25
תחילת כתבה

אחרי הזכיה בתואר אלוף האלופים, המבחן האמיתי של מכבי ת"א יתחיל מחר (רביעי), כאשר האלופה הישראלית תתארח אצל קלוז' הרומנית במסגרת המשחק הראשון בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות. המנצחת במפגש הכפול תתמודד מול המנצחת בין סלטיק הסקוטית לנומה קאליו מאסטוניה.

"מצפה לנו משחק קשה נגד קבוצה חזקה שכבר שיחקה מספר משחקים העונה", אמר המאמן ולדימיר איביץ' במסיבת העיתונאים. "אנחנו מתכוננים למשחק מחר, רוצים תוצאה טובה ותוצאה טובה היא ניצחון. התפקיד שלי הוא לראות את המשחקים ולהתכונן למשחק הבא ולא רק את המשחק האחרון, אלא גם את 3-4 המשחקים הקודמים. מדובר בקבוצה איכותית שיודעת מה היא רוצה מעצמה, אבל מחר נראה מה יקרה במשחק".

על השאלה האם זה יתרון לשחק את המשחק הראשון בחוץ, ענה הסרבי: "לפעמים כן ולפעמים לא. זה תלוי במצב. אין לי העדפה. הפילוסופיה שלנו היא להתכונן לכל משחק ולא משנה היכן הוא. אנחנו קבוצה שנמצאת כבר שנה ביחד ויש לנו את אותה המטרה בכל משחק".

איביץ' התייחס לדן פטרסקו, מאמן קלוז', שאמר שהוא לא משחק נגד מכבי אלא נגד נבחרת ישראל: "זה נכון שיש לנו הרבה שחקנים בנבחרת ישראל. יש לנו שחקנים מצויינים, יש לנו הרבה שחקני נבחרת והמטרה היא לשפר את הנתון הזה תמיד".

איתי שכטר אמר: "הקבוצה הרומנית חזקה מאוד. היא קבוצה מאוד מאורגנת ויש להם שחקנים מנוסים, חלק קדמי מאוד מסוכן ונצטרך לבוא מאוד מוכנים למשחק הזה. ראינו את המשחק הראשון והשני שלהם. קלוז' קבוצה ביתית וחזקה. הם עשו עבודה מצוינת. מחר נבוא לעשות תוצאה טובה ולהעביר את ההכרעה לבית שלנו".

החלוץ הוסיף: "נצטרך להיות מוכנים לכל דקה במשחק. אלו שתי קבוצות שוות, שבכל רגע טעות עלולה לעלות באי העפלה. נעשה הכל לבוא מרוכזים מהדקה הראשונה. יש להם שחקנים מסוכנים בחלק הקדמי: חלוץ וכנף שמאל, יש להם קישור עם הרבה ניסיון והם קבוצה חזקה יותר משחקן כזה או אחר".