למפארד: "גם אני החטאתי בעיטות חשובות"

מאמן צ'לסי עודד את אברהם על החמצת הפנדל: הוא לקח אחריות

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.08.19 - 07:00
תחילת כתבה

צ'לסי נאבקה בשיניים ובציפורניים, אך לאחר בעיטות הכרעה הפסידה 5:4 לליברפול ופספסה הזדמנות לזכות בסופרקאפ האירופי, זאת לאחר 2:2 ב-120 דקות באיסטנבול. מי שראה את הבלוז במשחק הזה, לעומת ההופעה בתבוסה למנצ'סטר יונייטד 4:0 רק בתחילת השבוע, יכול היה להישבע שמדובר בשתי קבוצות שונות - האחת מבולבלת וחלשה, למול חבורת הלוחמים ששיחקה אמש.

"חוסר מזל וסיומת. זה מה שעמד בינינו לבין זכייה. קבוצה כמו ליברפול יכולה לפגוע בך בכל רגע וזה ההבדל", הסביר פרנק למפארד, מאמן צ'לסי. "אני שונא להפסיד אבל אני מאד גאה בהופעה שלנו הערב".

מאמן הבלוז חשף בריאיון שלאחר המשחק שאנגולו קאנטה, מהבולטים בשורות צ'לסי במשחק, לקח חלק בהתמודדות למרות פציעה. "קאנטה שיחק למרות הפגיעה ולצד ז'ורז'יניו ואמרסון שנשארו על הדשא לכל אורך 120 הדקות, אחרי שהשלימו 90 ביום ראשון, זה הראה על מנהיגות ומאמץ אדיר מהשחקנים", הסביר למפארד.

למרות ההופעה ההירואית של קבוצתו, האנגלי נאלץ להתייחס גם לנקודה הפחות נעימה במשחק, החטאת הפנדל של תמי אברהם. "אמרתי לאברהם לא להוריד את הראש. גם אני החטאתי בעיטות חשובות מהנקודה", הרחיב המאמן. "מה שחשוב בעיני זה הביטחון של שחקן צעיר שמוכן לצעוד קדימה ולקחת את הבעיטה", סיכם.

הדפס