"צריך שמונה כדורי זהב כדי להיות מעל מסי"

רונאלדו בראיון: "נחקקתי בהיסטוריה. יש לי אובססיה לשיאים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.19 - 09:38
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו מול ליאו מסי: אין ספק שמדובר באחת היריבויות הספורטיביות הגדולות בעולם הספורט אם לא הגדולה שבהן. שני הענקים סיפקו ומספקים שלל רגעי קסם, כל אחד בדרכו שלו ובראיון הנרחב שביצע CR7 לפירס מורגן דיבר פעם נוספת על המאבק המתמיד שהפך לאובססיה.

"מסי נחקק בהיסטוריה של הכדורגל, אבל אני צריך שיהיו לי שישה עד שמונה כדורי זהב על מנת להיות מעליו. אני אוהב את זה ואני חושב שהפרס הזה מגיע לי", הכריז רונאלדו. לכוכב יובנטוס יש חמישה כדורי זהב, בדיוק כמו מסי ויכול מאוד להיות שבינואר הקרוב אחד מהם ישיג את השישי.

"אני בטוח שנכנסתי להיסטוריה על מה שעשיתי ומה שממשיך לעשות. אני יודע שאני אחד מהגדולים אי פעם", טען רונאלדו. "הוא בחור נהדר ושחקן מדהים. אנחנו לא חברים, אבל חלקנו את אותה במה במשך 15 שנים. יש לנו מערכת יחסים טובה ואני יודע שהוא גרר אותי להיות שחקן טוב יותר ואני גררתי אותו לכך".

"השיאים שלי הם חלק מההקרבה שעשיתי, האובססיה שלי לניצחון והצלחה. עבדתי קשה בשביל זה, כשרון לא מספיק, הקדשתי לזה הרבה מאוד וזה הפך להיות חלק ממני. השיאים הם חלק ממני", הוסיף CR7. "אני לא עוקב אחר שיאים, הם עוקבים אחריי. אני מכור להצלחה ואני לא חושב שזה משהו רע, זה מדברן אותי. אם אתה עושה משהו בלי מוטיבציה, עדיף שתעצור".

נושא נוסף אליו התייחס בראיון שלו למורגן, הוא האשמות האונס. "אני לא חושב שאני אנקוב בשמות כי זה לא יהיה הוגן, אבל אני יכול להגיד שאחרי התקרית הזאת יש רק ארבעה אנשים בעולם שאני יכול לסמוך עליהם במאת האחוזים".