בריאל מדריד חוששים: אדן הזאר נפצע שוב

כך לפי דיווחים בספרד. זידאן: "היתה חסרה לנו אגרסיביות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.19 - 00:52
תחילת כתבה

הקרב המרכזי של ליגת האלופות הערב (רביעי) הפגיש בין ריאל מדריד ופ.ס.ז', שתיים מהקבוצות החזקות ביותר ביבשת. אלופת צרפת ניצחה 0:2, בעוד ריאל מדריד המעוטרת תנסה לשכוח את המשחק הזה על מנת לחזור למסלול ניצחונות בהמשך המפעל. הבלאנקוס נראו רע, ועל כך דיבר גם המאמן במסיבת העיתונאים לאחר ההתמודדות.

"לקינו באגרסיביות בצורה רעה מאד", הסביר זינדין זידאן. "היו לנו שני שערים שנפסלו, ופ.ס.ז' התעלו מולנו בכל פרמטר. מה שמפריע לי זה שבשלב הזה ובמפעל הזה אין לנו מספיק אגרסיביות. הקבוצה לא הופיעה מול יריבה כמו פ.ס.ז' שחייבים להופיע מולה. ידענו שהם ילחצו אותנו, ולא באמת הגענו למשחק באף שלב. בדרך כלל אנחנו יוצרים הרבה מצבים, הפעם היו לנו מעט מאד. עם השחקנים שהיו לנו זה די מוזר שלא הגענו למצבים. סביליה? כל משחק הוא חשוב".

קאסמירו קצת סתר את המאמן שלו: "לא שיחקנו טוב, וכאן כשלא משחקים טוב זה קשה יותר. לא הייתה חסרה לנו האגרסיביות, אנחנו תמיד נותנים את כל כולנו. יש הרבה דברים לשפר ויש עוד זמן. היו לנו מצבים ושני שערים שפסלו לנו, אבל אין תירוצים".

ואם הצרות על המגרש לא מספיקות, מצטרפות גם (אולי) חדשות רעות מכיוונו של אדן הזאר. ב"מארקה" הספרדי דיווחו לאחר המשחק, כי הסיבה בגללה הזאר הוחלף בדקה ה-70 (ע"י לוקאס ואסקס) היא כי קיים שם חשש לפציעה נוספת של הבלגי.

גם המאמן המנצח, תומאס טוכל, דיבר בסיום: "אם מישהו ישאל אותי אם אנחנו נזכה בליגת האלופות, אני יוצא. אני ישר אעזוב. זאת הייתה באמת הופעה של קבוצה, גם עם וגם בלי הכדור. אני רואה איך השחקנים מוכנים להמשיך להתקדם ולהשתפר, והיום הראנו את זה. זה לא קל לעשות זאת כל שלושה ימים. כשאנחנו משחקים בלי אמבפה, ניימאר וקבאני, זה דווקא יכול לעזור. אנשים אומרים שאנחנו לא פייבוריטים, וזה מוריד קצת לחץ, אבל בלתי אפשרי לשחק את כל המשחקים בלעדיהם".

טוכל הוסיף: "די מריה? הראה במשך שנה איזו יכולת יש לו. יש לו שמאלית יוצאת מן הכלל. אם רוצים לנצח את ריאל זה תמיד קשה. לפעמים צריך קצת מזל מולה. לדעתי הגיע לנו לנצח, הקהל גם עזר לנו לשחק טוב יותר".

תגובתו של טיאגו סילבה: "מסר? אין שום מסר, אבל כן שלטנו במשחק הזה בצורה טובה מאד. היינו יעילים ויציבים, כפי שהיינו צריכים להיות. אנחנו חייבים לשחק כך כל הזמן, גם בליגה, עם האופי והרעב הזה. אידריסה גייה? מדהים. אין לי מילים עליו. לא יודע בכמה כדורים הוא זכה הערב, והם גם לא היו כדורים קלים".

בינתיים, מי שנהנו ביציע הם שני שחקנים שנעדרו בשורות פ.ס.ז', ניימאר (השעייה) וקיליאן אמבפה (פציעה).