סארי אחרי ה-2:2: "זה היה אצלנו בידיים"

אתלטיקו ויובה נפרדו בתיקו. הררה: "סימאונה אמר שאשווה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.19 - 00:30
תחילת כתבהשבע הנשמות של אתלטיקו מדריד שוב קיבלו הוכחה במציאות: הקולצ'ונרוס כבר היו בפיגור 2:0 מול יובנטוס בדקה ה-65, אבל עם שני שערים של סטפאן סאביץ' והקטור הררה הצליחה להשוות ולשמור על נקודה יקרה מול אחת היריבות החזקות שלה העונה, עם 2:2 הערב (רביעי) במחזור הפתיחה של ליגת האלופות. המקסיקני עמד במרכז העניינים. השער שלו בתוספת הזמן לא רק הציל לאתלטיקו את המשחק, אלא גם היה שער הבכורה שלו במועדון, אליו עבר העונה מפורטו. "אני שמח להבקיע בבכורה שלי", אמר הקטור הררה בסיום, "שמח גם שעזרתי לקבוצה. תיקו זו לא תוצאה רעה, בהתחשב ביריבה שפגשנו, ובשלבים מסוימים במשחק אפילו היינו טובים יותר".

בהמשך, התייחס גם לעובדה שעלה כמחליף: "סימאונה מאמין בכל שחקן מהסגל שלו. הוא אמר לי בחילוף שאני נכנס כדי להשוות, וזה מה שקרה. לא הגענו להרבה מצבים, אבל אתה צריך להתמודד ולהיות סבלן, עד שההזדמנות מגיעה. אני אוהב להתמודד עם אתגרים ותמיד לוקח אותם ברצינות".
מהצד השני, מאוריציו סארי, מאמן יובה אמר בסיום: ""אני חושב ששיחקנו טוב, ובגלל זה הטעם מר, כי הרגשנו שהמשחק הזה בידיים שלנו. אנחנו צריכים יותר ריכוז בנוגע למצבים הנייחים. נצטרך לעבוד על זה".

בנוסף, הוא גם החמיא לכובש השער הראשון שלו, חואן קוודראדו: "פתחתי עם חואן כי חשבתי שזה יהיה משחק פתוח, והוא יוכל לנצל אותו עם המהירות שלו. אנחנו עובדים טוב, והיום סוף סוף ראיתי את הדברים שאנחנו עובדים עליהם באימונים".

גם לאונרדו בונוצ'י התייחס לתחושת הפספוס: "שיחקנו מצוין, אבל אנחנו חייבים להיות יותר זהירים במצבים הנייחים. חבל כי זה לקח לנו שתי נקודות, ברמה הזאת אתה חייב להיות מרוכז במשך כל תשעים הדקות".