"מביטה אל התהום": עיתוני ספרד נגד ריאל

הבלאנקוס משלמים על היכולת הרעה. קאסמירו: לא נבקש סליחה

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.10.19 - 06:51
תחילת כתבה

ריאל מדריד פתחה לראשונה בתולדותיה את ליגת האלופות עם שני משחקים ללא ניצחון. כן, הקבוצה האימתנית שזכתה כבר 13 פעמים במפעל החשוב ביותר ביבשת, מגמגמת מאד בתחילת עונת 2019/20 וזה נראה אפילו רע יותר בגזרה האירופית, אחרי שאתמול רשמה 2:2 מאכזב ביותר בבית מול קלאב ברוז' החלשה.

"שוב מסננת"; "מביטה אל התהום" ו"מדריד בסכנה" היו רק חלק מכותרות עיתוני ספרד הבוקר, שלא הקלו על הבלאנקוס והניחו את גזר הדין על השולחן. כובש שער השוויון, קאסמירו, התייחס למפולת: "אין לנו ממה להתחמק, במחצית הראשונה פשוט לא שיחקנו נכון. לא ראיתי אוהדים שעוזבים בזעם, במחצית השנייה הם המשיכו לעודד אותנו. עבר זמן מה מאז שראיתי בפעם האחרונה את הקהל תומך בנו באותו האופן שהוא תמך היום. אנחנו צריכים תמיד לשחק כמו במחצית השנייה הזאת. אנחנו לא צריכים להתנצל, אנחנו תמיד מנסים את הטוב ביותר שלנו".

אחד השחקנים שסופגים הכי הרבה ביקורת הוא אדן הזאר, שעדיין לא נראה בעניינים מאז שהגיע בתור הרכש המשמעותי ביותר של הקיץ. קאסמירו אמר עליו: "הוא מנסה, אבל כמובן שכדורגל זה שערים. אנחנו יודעים שהוא מבין חמשת הטובים בעולם. זה לגמרי נורמאלי שהוא צריך עוד זמן התאקלמות".

גם זינדין זידאן דיבר לאחר התיקו: ""התוצאה הייתה רעה, אבל התגובה שלנו טובה מאד. בכל אופן, אנחנו לא יכולים להיות מרוצים. אני אקח מהמשחק הזה את התגובה. רציתי לקחת שלוש נקודות, אבל אסתפק בתגובה הטובה. השערים שספגנו זה בדיחה, פשוט לא היינו מרוכזים. בהפסקה דיברנו על זה שיש לנו 45 דקות לשנות ולהפוך את זה. שינינו גישה והראנו שאנחנו רוצים יותר".