"אמבפה היה טוב מדי, זה לא היה הוגן כלפי ברוז'"

התקשורת היללה את כוכב פ.ס.ז', שנכנס כמחליף וכבש שלושער ב-22 דקות ב-0:5 הגדול של אלופת צרפת: "רציתי להוכיח שקשה בלעדיי". ב"לאקיפ" החמיאו: "הברק האדיר הכה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.10.19 - 06:33
תחילת כתבה

קיליאן אמבפה נמצא בדרך הנכונה להפוך לאחד מהכוכבים הגדולים אי פעם. אלוף העולם הצעיר (20), שחזר מפציעה במחזור האחרון נגד ניס עם שער ובישול, המשיך אתמול (רביעי) בכושרו הנפלא עם שלושער ובישול בתוך 22 דקות, וזאת אחרי שעלה מהספסל ב-0:5 של פאריס סן ז'רמן בבלגיה על קלאב ברוז'.

הכוכב, שהפך למחליף הראשון שכובש שלושער בליגת האלופות מאז אוקטובר 2008 והעלה את מאזנו במפעל ל-17 כיבושים (ב-27 משחקים), הגיע לכמות בזמן מהיר יותר מליאונל מסי. הארגנטינאי הגיע ל-15 שערי צ'מפיונס רק אחרי שמלאו לו 21 ו-288 ימים.

"רציתי להוכיח שקשה לקבוצה בלעדיי", אמר בסיום המשחק לרשת RMC. "אני חייב להודות, הקבוצה שיחקה טובה מאוד גם כשנעדרתי, אבל רציתי להוכיח את עצמי. זה חשוב. עכשיו אני רוצה שנמשיך לנצח, נמשיך להיראות טוב ואעזור לקבוצה כמה שאני יכול".

אמבפה כמובן זכה למחמאות משלל גופי התקשורת. "הברק האדיר הכה", נכתב ב"לאקיפ", וב"ספורטס" הוסיפו: "אמבפה היה טוב מדי, זה לא היה הוגן כלפי הבלגים. גם ב"פרנץ פוטבול" החמיאו וכתבו: "הכניסה של אמבפה לכר הדשא הייתה מענגת עבור כל צופה".