הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"השחקנים בסיטי העריכו את המקצועיות שלי"

אוראל גרינפלד בראיון לגל"צ על המשחק באלופות: "לא היו טענות כלפיי. הם רק שאלו אותי שאלות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.19 - 14:47

להיות שם לצד הגדולים: אוראל גרינפלד ניהל שלשום את משחק ליגת האלופות בין מנצ'סטר סיטי לאטאלנטה והעביר אותו ללא דופי. הישראלי לצד שופטי ה-VAR פסקו על שני פנדלים ואפילו שלפו כרטיס אדום לפיל פודן, אך זכו למחמאות על תצוגת השיפוט שלהם. בראיון ל"עושים ספורט" בגלי צה"ל, גרינפלד תיאר את התחושות וסיפר סיפורים מ-90 הדקות שלא ישכח באיתיאחד.

 "מי שראה את זה בטלוויזיה חווה את זה יותר מאיתנו, כי אנחנו מגיעים לשם בריכוז שיא. החוויה הופכת לעוצמתית יותר כשהמשחק עובר בהצלחה וההכנה הקשה משתלמת. כל מיני אנשים שאלו אותי מה השחקנים והמאמנים אמרו לי, אבל אני רק יכול לספר שהם ידעו להעריך מקצועיות", אוראל גרינפלד תיאר את התחושות, "למי שראה בטלוויזיה זה אולי נראה שהמאמנים והשחקנים באו אליי בטענות, אבל במציאות הם למעשה רק שאלו שאלות".

בהמשך, השופט התייחס לשימוש ב-VAR: "הוא החבר הכי טוב שלנו. הוא שומר על הצדק ומבטיח שלא תקרה טעות שתכריע משחק. בארץ אנחנו עושים עבודה זהה למה שעושים בחו"ל".

רועי ריינשרייבר, שהפך לשופט ה-VAR הישראלי הראשון בצ'מפיונס: "קשה לנו ליהנות, כי אנחנו מגיעים דרוכים וממוקדי מטרה. היה איתי יחד שופט וידאו מפורטוגל שאנחנו כבר מכירים, בחור מקצועי. היו בדיקות שביצענו במהלך המשחק, של השערים ובדיקות נוספות".