דוגארי תקף: "אמבפה עובר 'ניימאריזציה'"

שחקן העבר על דברי כוכב פ.ס.ז' אחרי ברוז': "מתמקד בעצמו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.19 - 15:38
תחילת כתבה

עם שלושער ובישול, למרות ששיחק קצת פחות ממחצית אחת, אין ספק שקיליאן אמבפה היה הכוכב הגדול של פאריס סן ז'רמן, ב-0:5 על קלאב ברוז' השבוע בליגת האלופות.

אמבפה לא פתח בהרכב של תומאס טוכל ועלה מהספסל בדקה ה-52, ואחרי המשחק אמר על כך: "רציתי לפתוח בהרכב. חשבתי שאשחק מההתחלה, אבל זו החלטה של המאמן וצריך לקבל אותה. רציתי להמשיך להראות שקשה בלעדיי".

בצרפת לא ממש אהבו את ההתבטאות הזו של הכוכב הצעיר, ושחקן העבר כריסטוף דוגארי התבטא נגדה בחריפות ברדיו מונטה קרלו, ואף טען שאמבפה עובר תהליך שלילי של "ניימאריזציה".

דוגארי, שזכה עם נבחרת צרפת במונדיאל ב-1998 וביורו שנתיים לאחר מכן, אמר: "המשפט הזה הביך אותי, אולי בגלל שאני מדור אחר. לצערנו, אלה הכדורגלנים היום והקבוצה לא בראש סדר העדיפויות שלהם והם חושבים יותר על עצמם. אני אולי קצת קשוח, אבל אני לא רוצה שהתקוות שלי לגבי אמבפה יתנפצו".

"מבחינתי, להיות בחור טוב זה לא פחות חשוב מלהיות שחקן טוב", המשיך דוגארי. אני לא אומר שהוא לא כזה, אבל הוא כבר הצהיר כמה הצהרות על דעת עצמו. כולם יודעים כמה אתה חשוב! אני רואה שהוא עובר תהליך של 'ניימאריזציה', וזה מגיע יחד עם הרבה התמקדות בעצמו, למרות שדיבר גם על אחרים".