"שהאחראי ידבר במקומי": המתקפה של קונטה

מאמן אינטר במונולוג חריף אחרי ה-3:2 בגרמניה: הגענו לקצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.19 - 08:20
תחילת כתבה

אם אינטר לא תעפיל בסופו של דבר לשמינית גמר ליגת האלופות, היא תוכל לבוא בטענות רק לעצמה. כחודש ימים אחרי שאיבדו יתרון והפסידו לברצלונה בקאמפ נואו, הנראזורי חוו דבר דומה מול יריבה ישירה נוספת במאבק על אחד משני הכרטיסים לשלב הבא - בורוסיה דורטמונד. הפעם, הכישלון להשיג את שלוש הנקודות היה אפילו גדול יותר, שכן אינטר החזיקה ביתרון 0:2 בהפסקה.

למרות ההפסד הכואב, אינטר עדיין תלויה בעצמה - ושני ניצחונות ישלחו אותה לשלב הנוקאאוט בליגת האלופות. אלא שנכון לרגעים הספורים אחרי שריקת הסיום בגרמניה, זה ממש לא היה נמצא בראש מעיניו של אנטוניו קונטה. המאמן סיפק מונולוג חריף במסיבת העיתונאים, במהלכו אף האשים את ראשי המועדון בהכנת הקבוצה לעונה.

"זה מאכזב, אבל מה אני יכול לומר?", פתח קונטה והמשיך: "אני לא מרגיש צורך להתייחס למחצית השניה, אני רק מקווה שהמשחק הזה הבהיר דברים עבור אלה שצריכים להבין. השחקנים נותנים מאה אחוז ואני יכול רק להודות להם בנקודת הזמן הזו. הם לא יכולים לתת יותר מזה".

קונטה המשיך במתקפה המפתיעה: "זה מעצבן אותי וזה צריך לעצבן גם את השחקנים. אנחנו לא יכולים לעשות יותר מאשר לעבוד קשה, וזה מה שאנחנו גם עושים. נמאס לי כבר להגיד את אותם דברים שוב ושוב, אני מקווה שאחד האחראים יבוא לכאן ויגיד את הדברים במקומי".

אז מה בדיוק מעצבן את קונטה, אתם שואלים? הנה ההסבר: "הסגל שלנו קצר מדי בשביל שני מפעלים - הן מבחינת הכמות והן מבחינת האיכות. יש שחקנים שחייבים להיות על הדשא בכל משחק ובטווח הארוך, אתה משלם על כך. אני זועם על זה, מכיוון שזה מבטל את כל העבודה הטובה שאנחנו עושים. הגענו לקצה".

"לא אכפת לי מחלון ההעברות של ינואר. היינו צריכים לתכנן את העונה הרבה, הרבה יותר טוב", סיכם קונטה את המונולוג, "הוכחנו שאנחנו יכולים לעשות צרות לכל אחת כשאנחנו בכושר, אבל יש פה שחקנים ששיחקו ללא הפסקה. נמאס לי להגיד את זה. אלה המסקנות שאתם יכולים לקחת ממני בעקבות המחצית השניה".