פפ: "לא יודע אם אדרסון יחמיץ את ליברפול"

שוער סיטי נפצע והוחלף. על ווקר שנכנס לשער: "אמיץ ומהיר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.11.19 - 00:54
תחילת כתבה

מנצ'סטר סיטי הייתה יכולה הערב (רביעי) להשיג את הכרטיס לשמינית הגמר של ליגת האלופות, אך נפרדה רק ב-1:1 מול אטאלנטה. אפשר לומר שהתכולים ניצלו, אחרי שגם אדרסון (פציעה) וגם קלאודיו בראבו (כרטיס אדום) לא סיימו את ההתמודדות, ומי שעמד בין הקורות מהדקה ה-86 היה קייל ווקר.

המגן התראיין לאחר המשחק ודיבר על ההצלה שסיפק: "התנדבתי? אני חושב שזה היה קצת מזה וקצת נידבו אותי. לפעמים אני מנסה להיות השוער באימונים, גיליתי שלפעמים אני צריך לגעת בכדור פעמיים כדי לעצור אותו כמו שצריך. באנו לפה כדי להשיג נקודה או ניצחון. לסיים בתיקו באצטדיון הזה זה טוב".

גם פפ גווארדיולה דיבר על התחושות, וממש לא הרגיש שמדובר בהחמצה: "במפעל הזה יש לך את הרגעים וההזדמנויות שאתה צריך לקחת, אבל לפעמים יש גם בעיות. הייתה לנו מחצית ראשונה טובה, בשנייה סבלנו. לא עשינו את מה שהיינו צריכים במחצית השנייה. היה את העניין הזה עם השוערים, ובכל מקרה להשיג תיקו פה זה טוב. עוד נקודה אחת ואנחנו נעלה לשמינית. צריך גם להוריד את הכובע לאטאלנטה. רואים כמה הם טובים, תשאלו קבוצות בליגה האיטלקית, הם יגידו כמה קשה לשחק נגדם. לקחנו מולם 4 נקודות, זה מצוין".

המנג'ר גם התייחס לפציעה של אדרסון: "לא יודע כמה זה חמור, לא יודע אם יחמיץ את ליברפול. זאת בעיית שריר, לא רצינו לקחת סיכון אז הוצאנו אותו. חשבנו על לשים את קייל ווקר בשער בגלל שהוא אמיץ ומהיר. כל הכבוד לו על שעזר לקבוצה ככה".