"מחרבן על פ.ס.ז'": ניימאר שוב תחת מתקפה

שחקן העבר עמנואל פטי עצבני: "לבחור הזה אין טיפת כבוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.19 - 09:24

תגיות: . ניימארפ.ס.ז'

תחילת כתבה

על הכישרון שיש לו ברגליים כנראה שאין עוררין, אבל עושה רושם כי אם לא ייקח את עצמו בידיים, הזיכרון שיישאר מניימאר ביום שאחרי (גם אם הוא עדיין רחוק היום הזה) לא יהיה ממש חיובי, בלשון המעטה. הכוכב הברזילאי של פאריס סן ז'רמן כבר הצליח לעורר את זעמם של לא מעט אוהדים ואנשי כדורגל לאורך השנים, ואחרי ההופעה שלו בסנטיאגו ברנבאו מול ריאל מדריד - הצטרף שם חדש לאוסף.

ניימאר אמנם שיחק רק במחצית השנייה במדריד, אבל הגישה שלו על כר הדשא, הצליחה להוציא משלוותו את אחד מכוכבי העבר של הכדורגל הצרפתי. "הטיפוס הזה משחק בשביל עצמו, ורק בשביל עצמו", תקף עמנואל פטי, שחקן הנבחרת בעבר וכיום פרשן, והמשיך: "דמיינו את עצמכם בתור שחקני פ.ס.ז' שנמצאים איתו בחדר ההלבשה וצריכים לחיות חודשים עם הגחמות שלו. הבחור הזה מחרבן על המועדון ועל החברים שלו לקבוצה. אין לו טיפת כבוד".

פטי, שזכה עם הנבחרת באליפות העולם ובאליפות אירופה וידע גם קריירת מועדונים מוצלחת (בעיקר במדי מונאקו וארסנל), מכיר את התחושה של לשחק לצד סופרסטארים, אבל מבחינתו, ניימאר הוא "חיה אחרת".

"כששיחקתי עם זינדין זידאן, ידעתי שהוא יכול להכריע את המשחק לבדו ברגע אחד, אז קיבלתי את העובדה שהוא השקיע פחות מאמץ בהגנה. קיבלנו את זה וחיפינו עליו בהגנה כי ידענו שהוא יכול ברגע של גאונות לנצח לנו את המשחק. אבל זה לא המקרה, ממש לא, עם ניימאר", סיכם פטי.