"אלת הכדורגל": אטאלנטה מלהיבה את הרשתות

הפריחה המאוחרת של איליצ'יץ', הציוצים והמספרים מהחגיגה

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.20 - 23:30
תחילת כתבה

בתחילת עונת האלופות, למרות רף הציפיות הגבוה, אטאלנטה לא הצליחה לעמוד ביעדים. היא פתחה עונת הבכורה בצ'מפיונס עם אפס נקודות בשלושת המשחקים הראשונים, אבל אז הגיעה התפנית: החבורה של ג'יאן פייר גספריני החלה לאסוף נקודה אחר נקודה, השיגה שבעה כאלה מתוך תשעה הנקודות הבאות, והבטיחה את המקום בשמינית הגמר. ואם חשבתם שכאן זה יעצר? טעיתם ובגדול.

ההפתעה הנעימה מאיטליה המשיכה באותו הקצב ואת המשחק הראשון מול ולנסיה היא פתחה בסערה עם צמד בסן סירו במחצית הראשונה. אבל זה לא הכל: אטאלנטה הוסיפה עוד שני כובשים ונעדה על תשעה כובשים שונים בליגת האלופות - ראשונה יחד עם טוטנהאם ובאיירן מינכן - כשאחד מהם הוא יוסיפ איליצ'יץ', שכבש 12 שערים ב-12 משחקיו האחרונים, והשני הוא האנס האטבור, שכבש צמד בכורה במפעל הבכיר ביבשת.

למרות הנתון המרשים של האטבור, נישאר רגע עם איליצ'יץ', שבגיל 32 חווה עונת שיא בקריירה. החלוץ הנהדר, שהבקיע שער אדיר לחיבורים של ז'אומה דומנק, השלים מאזן מרשים של 16 שערים בכל המסגרות עד כה במהלך העונה הנוכחית - המאזן הטוב ביותר שלו לעונה אחת בכל הקריירה המקצוענית. ועל הדרך הוא התכבד בשער בכורה בצ'מפיונס.

הנה הציוצים >>