הדד ליין לסיום ליגת האלופות: ה-3 באוגוסט

נשיא אופ"א סיפר שסיום המפעל בשיטה של פלייאוף נשקל

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.20 - 22:45
תחילת כתבה

לאחר שאופ"א שקלה במהלך התקופה הארונה מספר מועדים לחידוש המשחקים, נשיא הארגון, אלכסנדר צ'פרין הציב דדליין באופן רשמי: "התאריך האחרון שבו אנו יכולים לחדש את העונה של ליגת האלופות והליגה הארופית הוא ה-3.8.". מעבר לכך עושה הרושם שהעונה תרד לטמיון כאשר אופ"א מנסה לעשות את מירב המאמצים על מנת להכריז על אלופה בשני המפעלים האירופאיים.

בארגון בוחנים מספר אפשרויות להמשך המשחקים בינהם משחקי נוקאאוט, פיינל 8 ופיינל 4: "במצב הנוכחי אנחנו חייבים להיות גמישים מאוד על מנת למצוא פתרון. אם המשבר יפסק אנחנו נחדש את העונה כמה שיותר מהר".

צ'פרין הבהיר שהבריאות היא מעל הכל והמצב יחזור אך ורק אם יקבלו הודעה שבטוח לעשות זאת: "הטעות הכי גדולה שאנחנו יכולים לעשות עכשיו היא לשחק בדרך שתסכן את בריאות השחקנים, האוהדים והשופטים. עם זאת, אם המצב יהיה יציב, אני לא רואה שום בעיה לסיים את העונה".

כזכור לפני מספר ימים בלבד ההתאחדות הבלגית יצאה בהודעה על סיום הליגה המקומית והכרזה על הקבוצה האלופה דבר שלא התקבל באופן יפה באופ"א. בעקבות זאת, הארגון הודיע כי הקבוצות הבלגיות יושעו מכל המפעלים האירופיים לעונה הבאה, צ'פרין התייחס לכך: " קשה לי להבין למה הם מיהרו כל כך לקבל החלטה גורלית שכזו. יש חשיבות שהעונה תסתיים על המגרש וההתאחדות הבלגית יכלה להמתין עם הצעדים שלהם".