פציעות מדבקות: תומאס טוכל נקע את הקרסול באימון

לקראת אטאלנטה, המאמן הצטרף לרשימת חבולי פאריס סן ז'רמן יחד עם קיליאן אמבפה ומאורו איקרדי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.20 - 20:39
תחילת כתבה

זו אמורה להיות השנה של פאריס סן ז'רמן. הגרלה נוחה, קבוצה איכותית ומשחק נוקאאוט אחד ללא גומלין מוביל לכך שהאלופה הצרפתית רחוקה שלושה ניצחונות בלבד מזכיה היסטורית בליגת האלופות, אבל מה שעלול לעכב אותה היא מכת הפציעות שפוקדת את הסגל ומתברר שהיא גם מדבקת.

ובמדבקת הכוונה היא מבחינתו של תומאס טוכל. במהלך אחד מאימוני פ.ס.ז' להתמודדות מול אטאלנטה ברביעי, המאמן נפגע בצורה קשה בקרסול ולפי התקשורת הצרפתית נקע אותו ואף שבר את אחת האצבעות בכף הרגל. סביר להניח שזה לא ימנע ממנו לעמוד על הקווים, אבל ייתכן שיהיה פעיל פחות בהתחשב בפציעה.

טוכל, כמובן, הוא הדאגה האחרונה של פ.ס.ז' מבחינת פציעות משום שהיא תיאלץ להסתדר ללא שלל שחקנים ברבע הגמר מול אטאלנטה. קיליאן אמבפה הוא הקריטי שבהם ועדיין לא התאושש מהפציעה שספג בגמר הגביע הצרפתי מול סנט אטיין, ונמצא בספק להתמודדות ואליו מצטרפים גם טילו קהרר, לייביין קורזאווה, מאורו איקרדי ומרקו וראטי.

החלק הקדמי של פ.ס.ז' יהיה דל במיוחד וניימאר יהיה די בודד במערכה במצב כזה. מלבד אמבפה ואיקרדי שנמצאים בספק, אנחל די מריה מושעה בגלל צבירת צהובים ואדינסון קבאני, יחד עם אריק מקסים צ'ופו מוטינג, סיים חוזה והשניים כמובן לא יעמוד לרשות טוכל הפצוע.