דיווח: סטיין לא יאמן את בארסה בעונה הבאה

בספרד מאמינים שה-8:2 היה משחקו האחרון של המאמן בקבוצה. האוהדים לוחצים לפטר, פוצ'טינו המועמד המוביל להחליפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.20 - 23:55
תחילת כתבה

ברמות האלה של ליגת האלופות, ובמעמדים כמו רבע גמר, אחרי ספיגת שמינייה אין זה מפתיע שנשמע יום למחרת על פיטורי המאמן המודח. ברצלונה הובסה באופן משפיל ביותר 8:2 לבאיירן מינכן, התבוסה הגדולה בתולדותיה באירופה, וכעת עתידו של קיקה סטיין על הפרק באופן מובהק.

בספרד מעריכים נכון לעכשיו שהמשחק הערב (שישי) היה האחרון של המאמן על הקווים אצל הקטאלונים. אחד הכתבים הבכירים בתקשורת הספורט באירופה, פבריציו רומנו, דיווח כי כבר התקבלה החלטה לפיה סטיין לא יהיה המאמן בעונה הבאה, וכן מדיווחים אחרים עולה כי מאוריסיו פוצ'טינו וצ'אבי הם המועמדים הבכירים להחליפו, כאשר אקס טוטנהאם מוביל במרוץ. בכל מקרה, האוהדים ברשתות החברתיות בטוחים כי יש להיפרד מהמאמן שחתום על הערב המסויט של סגנית אלופת ספרד.

סטיין עצמו הגיב לאחר ההפסד: "זו תבוסה עצומה וכואבת. הקבוצה ספגה מכה קשה מאד. מוקדם מדי לחשוב על העתיד שלי במועדון, זה לא תלוי בי. הדברים של פיקה? אני פה שישה חודשים שגם אני לא יודע הכל. הוא כנראה צודק, משהו צריך להשתנות. אנחנו חשים תסכול גדול".

"ההפסד הזה כאב לי מאד באופן אישי", המשיך המאמן. "זה לא רק כואב לי בגלל העתיד שלי, כי אני יודע באיזה מקצוע אני נמצא, אלא זה כואב בגלל שזה גורם לי לחשוב על המועדון והאוהדים. צריך לנתח את הכל מנקודת מבט רחוקה יותר".