פשוט מותש: תגובת וידאל לשער של לבנדובסקי

וגם: צפו בתיעוד של מסי מהמחצית ובזעם של אוהדי ברצלונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.08.20 - 18:03
תחילת כתבה

ברצלונה חלמה אמש (שישי) על העפלה לחצי גמר ליגת האלופות, אבל בפועל ספגה את התבוסה המשפילה בתולדות המועדון. באיירן מינכן התעללה בקטאלונים עם 2:8 היסטורי, ואם יש רגע שיעיד על הרגשת הבלאוגרנה, הוא הגיע בדקה ה-82.

רוברט לבנדובסקי נגח לרשת את השער השישי של הקבוצה הבווארית, וארתורו וידאל, שהיה מותש פיזית ומנטלית, פשוט נשען על שלט הפרסום באצטדיון, ונראה היה שהוא פשוט מחכה לשריקת הסיום, שתשים סוף לסיוט. לצערו, קבוצתו הספיקה לספוג שני שערים נוספים עד שזה נגמר.

אבל האם אלה באמת יחסי הכוחות בין הקבוצות או מדובר פשוט התפרקות מוחלטת של ליאו מסי וחבריו? עוד לפני אותו שער של לבנדובסקי, הצילומים ממחצית המשחק, כשהגרמנים הובילו 1:4, מדברות בעד עצמן. לקראת העלייה לחצי השני, הפרעוש נראה יושב בחוסר חשק במנהרת השחקנים, כאילו לא באמת מעוניין לחזור למגרש. ברחבי הרשת יש שטענו שאסור לו לענוד את סרט הקפטן של שום קבוצה.

צפו בקטע והחליטו בעצמכם >>>

הסיום של ברצלונה לא נגמר כמובן בשריקת הסיום. היום, כששחקני הקבוצה הגיעו למתחם האימונים, הם ספגו לא מעט זעם וקללות מהאוהדים שהגיעו למקום, כולל שלט שהונף ובו נכתב: "הנהלה ושחקנים שהם בושה למועדון עם 121 שנות היסטוריה".

צפו באוהדים הזועמים >>>