קובלצ'וק: יש למכבי חסרונות בולטים. מאמין שנעלה

מאמן ברסט בטוח לפני משחק המוקדמות. "מפחדים רק מהלחות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.09.20 - 18:00
תחילת כתבה

דינמו ברסט מתכוננת למפגש שלה עם מכבי תל אביב במסגרת מוקדמות ליגת האלופות מחר (רביעי). לקראת המשחק, שיוכרע במשחק אחד באצטדיון בלומפילד, התייצבו נציגי האלופה הבלארוסית למסיבת עיתונאים בה הדגישו: יכולים לעבור את מכבי תל אביב.

מאמן הקבוצה, סרגיי קובלצ'וק, אמר לפני ההתמודדות: "אנחנו יודעים שזו קבוצה לא קלה, אבל אנחנו חושבים שאנחנו יכולים לעלות לשלב הבא. ראינו שיש להם יתרונות, אבל גם נקודות חולשה בולטות. ננסה להשתמש בזה".

קובלצ'וק הוסיף: "תהיה תחרות קשה ומלאת תשוקה מחר בהתמודדות, אבל התכוננו היטב". למרות ההצהרות מלאות הביטחון, נראה שמאמן הקבוצה נערך גם לתירוצים: "קשה להגיד מי ינצח, בטח לצד מזג האוויר הלא פשוט כאן. אבל לצד זאת, אנחנו מבינים מה המטרות שלנו וזה להעפיל לשלב הבא. את התשובה למי פייבוריטית נראה מחר במגרש".

גם קפטן הקבוצה, פאבל נחייצ'יק, דיבר על הקושי באקלים הישראלי: "הלחות פה קשה. שיחקתי פה נגד מכבי חיפה. החום לא מורגש ביחס ללחות".

בליגה המקומית, ברסט נמצאת רק במקום השביעי. למרות היכולת הלא מדהימה בליגה, קובלצ'וק אמר שנגד מכבי מדובר באופרה האחרת: "קשה להשוות בין הליגה המקומית לליגת האלופות. ננסה לשפר את הבעיות שלנו מהליגה, אבל מדובר כאן במשחק אחד, שהכל יכול לקרות".