זה מה שנשאר: הסגל של מכבי תל אביב לזלצבורג

אדוארדו גררו נגרע מהסגל של הצהובים הבוקר וכעת 17 שחקנים בוגרים יעמדו לרשותו של דוניס. שלושה חלוצים, שני שוערים וקשר שמתאושש מפציעה, עושים סדר בכל עמדה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.09.20 - 11:39
תחילת כתבה

כאב ראש לא פשוט מחכה לגיאורגוס דוניס. המאמן של מכבי ת"א התבשר שלא פחות מ-9 שחקנים לא יעמדו לרשותו במשחק מול זלצבורג בפלייאוף האלופות: יונתן כהן, דן גלזר, ניק בלקמן אנריק סבוריט, דניאל פרץ, דור פרץ, אבי ריקן, דור תורג'מן ואדוארדו גררו לא יעמדו לרשות המאמן היווני.

אז מה כן נשאר? ראשית יש לציין שבפלייאוף האלופות אפשר לבצע 3 חילופים ולא חמישה, ולכן מכבי ת"א תהנה מספסל כמעט מלא.

בין הקורות, דניאל טננבאום כשיר ויוכל לשחק, כשהשוער השני דניאל פרץ חיובי ולכן לא יישב על הספסל ומי שימלא את מקומו הוא בן מוסאיוף בן ה-17. תומר אלון מהנוער התווסף לסגל.

בהגנה רשומים באופ"א 9 שחקנים, מתוכם מאור קנדיל ירצה עונש השעייה ולא יוכל לשחק ואנריק סבוריט שנמצא חיובי, גם לא יהיה כשיר. מה שמשאיר את דוניס עם בן ביטון כמגן ימני יחיד, איתן טיבי, מתן בלטקסה, שרן ייני ותמיר גלזר כבלמים, בעוד אופיר דוידזאדה צפוי לפתוח כמגן שמאלי, אם וכאשר יהיה משחק. שחר רוזן ומייקל מור מהנוער נוספו לסגל.

כאב הראש המשמעותי של דוניס מגיע בקישור. כהן, גלזר, פרץ וריקן לא יוכלו לשחק, כשהקשרים האחוריים הטבעיים היחידים שנשארו הם רוסלן ברסקי ועדן קארצב. מי שעוד נשאר ויוכל לנסות למלא את המקום של כהן וריקן מבין השחקנים הבכירים הם אייל גולסה, דן ביטון ומתן חוזז (שעדיין מתאושש מפציעה) לדוניס יהיו גם אופציה אחת יותר צעירה בדמות רונן חנציס. ניב ברקוביץ' ורותם יצקר מהנוער יעבו את הסגל.

בהתקפה, ניק בלקמן ואדוארדו גררו נמצאו חיוביים לנגיף, ולכן המאמן היווני יוכל להיעזר באיתי שכטר, טל בן חיים ואילון אלמוג.

בסך הכל: 22 שחקנים בסגל של דוניס.

הרשימה המלאה:
שוער: דניאל טננבאום, בן מוסאיוף, תומר אלון
הגנה: בן ביטון, איתן טיבי, עמית גלזר, שרן ייני, מתן בלטקסה, אופיר דוידזאדה, שחר רוזן, מייקל מור
קישור: אייל גולסה, רונן חנציס, עדן קארצב, רוסלן ברסקי, דן ביטון, מתן חוזז (מתאושש מפציעה), ניב ברקוביץ', תומר יצקר
התקפה: איתי שכטר, טל בן חיים ואיילון אלמוג

פצוע: שחר פיבן
מורחק: מאור קנדיל