הרווח שלכם: הרכב 'הגניבות' בליגת האלופות

פוטנציאל גדול במחיר נמוך. הפנטזי חוזרת עם פרסים מטורפים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.20 - 18:19
תחילת כתבה

בישראל עדיין לא משחקים כדורגל, אבל לעומת זאת ביום שלישי הבא תצא לדרך ליגת האלופות לעונת 2020/21. מי שממשיכה לצעוד יד ביד עם המפעל היוקרתי היא הפנטזי ליג של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם.

אחרי ששיבצתם להרכב את רוברט לבנדובסקי, ליאו מסי וקיליאן אמבפה, סביר להניח שלא יישארו לכם מיליונים רבים כדי להשלים אותו. לכן החלטנו להאיר את עיניכם למספר שחקנים שיכולים להיות 'גניבה' במשחק בעקבות המחיר הנמוך שלהם.

ראשון ואולי המומלץ מבין הרכב הגניבות שבנינו הוא שוערה של סביליה, יאסין בונו, שתפס את מקומו של תומאש ואצליק בין הקורות ועולה בפנטזי רק 4 מיליון. המגן התוקף של זלצבורג, אנדראס אולמר (6 מיליון), קיבל מקום ברביעיית ההגנה שלנו לצד הבלם הכובש של ראן, דמיאן דה סילבה (5), בלמה של אטאלנטה האטרקטיבית, בראט ג'ימסיטי (6) ומגן זניט, ויאצ'יסלב קראבייב (6).

נציג נוסף של ראן הוא הכישרון העולה, אדוארדו קמאבינגה (6), ולצידו כישרון אדיר אחר, ג'וד בלינגהאם (6), שמקבל קרדיט רחב בדורטמונד. אמאדו חאידרה (6) מלייפציג, שחידד את החושים ההתקפיים שלו העונה ואנדראס פריירה (6) שהגיע ללאציו ממנצ'סטר יונייטד, משלימים את חוליית הקישור.

בחוד ישחקו שניים, גרסון רודריגס (6) מדינמו קייב, שפתח מצוין את העונה, ולאסינה טראורה (6) מאייאקס, שצפוי לקבל העונה יותר קרדיט.

מי הגניבה שלכם בפנטזי ליג? טקבקו לנו.