הרכב מנצח: המשוערים של הקבוצות לליגת האלופות

מיהם השחקנים שיתנו את הטון? הערב: הפנטזי ליג של אלטשולר שחם נפתחת. עדיין לא נרשמתם? מהרו והצטרפו לעשרות אלפי מאמנים שבפנים ואולי תזכו בטרקטורון 4X4

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.20 - 11:05
תחילת כתבה

הערב. ליגת האלופות. פנטזי ליג של ערוץ הספורט ואלטשולר שחם - מה צריך יותר מזה? למעלה מ-20,000 גולשים כבר הצטרפו למשחק הכי חם ברשת והחל מהיום, ייאבקו על הפרס הראשון, טרקטורון 4 על 4 חדיש ונוצץ.

ולשם מה התכנסנו אם לא כדי לבחור את ההרכב הכי טוב שיוביל אותנו במעלה הטבלה. לכן, אספנו עבורכם את ההרכבים המשוערים של כל 32 קבוצות ליגת האלופות, שצפויים לרוץ במהלך היומיים הראשונים של שלב הבתים. שימו לב כי מספר גדול של שחקני מפתח פצועים ויהיו מסומנים במערכת שלנו: כגון אדן הזאר, קווין דה בריינה, לירוי סאנה, וירג'יל ואן דייק ועוד רבים וטובים.

בית 1
באיירן מינכן: מנואל נוייר, בנז'מין פבאר, דויד אלאבה, ניקלאס זולה, לוקאס הרננדז, יוזואה קימיך, לאון גורצקה, תומאס מולר, קינגסלי קומאן, סרג' גנאברי ורוברט לבנדובסקי.

אתלטיקו מדריד: יאן אובלאק, קירן טריפייר, פליפה, סטפן סאביץ', רנאן לודי, קוקה, סאול, מרקוס יורנטה, יאניק קראסקו, ז'ואאו פליקס ולואיס סוארס.

רד בול זלצבורג: ציצאן סטנקוביץ', רסמוס כריסטנסן, אנדרה רמאליו, מקסימיליאן וובר, אנדראס אולמר, אנוק מוופו, מוחמד קמארה, דומיניק סובוסלאי, מסאיה אוקוגווה, סקו קויטה ופטסון דאקה.

לוקומוטיב מוסקבה: גיירמה, דמיטרי ז'יווגליאדוב, ודראן צ'ורלוקה, מורילו סרקיירה, מאצ'יי ריבוס, גז'גוז' קריכוביאק, סטניסלב מאגקייב, ולדיסלב איגנטייב, אנטון מירנצ'וק, זה לואיס ופדור סמולוב.

בית 2
ריאל מדריד: טיבו קורטואה, נאצ'ו, אדר מיליטאו, רפאל וראן, פרלאן מנדי, קאסמירו, פדה ואלוורדה, לוקה מודריץ', מרקוס אסנסיו, ויניסיוס וכרים בנזמה.

שחטאר דונייצק: אנטולי טרובין, דודו, דאויט חורצ'ולבה, ואלרי בודנר, ויקטור קורניינקו, מייקון, אלן פטריק, ויקטור קובלנקו, טייסון, מארלוס ודנטיניו.

אינטר: סמיר האנדנוביץ', סטפן דה פריי, דנילו ד'אמברוזיו, אלכסנדר קולארוב, אשרף חכימי, איבן פרישיץ', ארתורו וידאל, סטפנו סנסי, ניקולו בארלה, לאוטרו מרטינס ורומלו לוקאקו.

מנשנגלדבאך: יאן זומר, שטפן ליינר, מתיאס גינטר, ניקו אלבדי, רמי בנסבאיני, אוסקר ונדט, כריסטוף קראמר, פלוריאן נויהאוס, יונאס הופמן, מרקוס תוראם, ואלסאנה פלאה.

בית 3
מנצ'סטר סיטי: אדרסון, קייל ווקר, רובן דיאס, נייתן אקה, ז'ואאו קאנסלו, רודרי, פיל פודן, ברנרדו סילבה, ריאד מחרז, ראחים סטרלינג וסרחיו אגוארו.

פורטו: אגוסטין מרצ'סין, ווילסון מנאפה, פפה, שאנסל מבמבה, זאידו סאנוסי, סרחיו אוליביירה, אוטביו, מתיאס אוריבה, לואיס דיאס, חסוס קורונה ומוסא מארגה.

אולימפיאקוס: ז'וזה סה, ראפיניה, רובן סמדו, עוסיינו בה, חוסה הולבס, יאן מבילה, מאדי קמארה, אנדראס בוחלאקיס, מתייה ולבואנה, לזאר רנדג'לוביץ' ויוסוף אל ערבי.

מארסיי: סטיב מנדנדה, הירוקי סאקאי, אלבארו גונסאלס, דויה צאלטה-צאר, ז'ורדן אמאבי, קווין סטרוטמן, ולנטין רוז'יה, מורגן סאנסון, דימיטרי פאייה, פלוריאן תובאן ודריו בנדטו.

בית 4
ליברפול: אדריאן, טרנט אלכסנדר ארנולד, ז'ואל מאטיפ, ג'ו גומז, אנדי רוברטסון, פאביניו, ג'ורדן הנדרסון, ג'ורג'יניו וינאלדום, סדיו מאנה, מוחמד סלאח ורוברטו פירמינו.

אייאקס: אנדרה אוננה, נוסעיר מזראווי, דיילי בלינד, פר סחורס, ניקולאס טליאפיקו, דייבי קלאסן, אנתוני, קווינסי פרומס, מוחמד קודוס, דויד נרס ודושאן טאדיץ'.

אטאלנטה: מרקו ספורטיילו, חוסה לואיס פאלומינו, רפאל טולוי, בראט ג'ימסיטי, האנס האטבור, רובין גוסנס, מרטן דה רון, רמו פרוילר, מריו פשאליץ', אלחנדרו גומס ודובאן ספאטה.

מיטיולנד: יספר האנסן, יואל אנדרסון, אלכסנדר שולץ, אריק סויטאצ'נקו, פאוליניו, פרנק אונייקה, ינס קאיוסטה, אבאנדר, פיונה סיסטו, אנדרס דרייר וסורי קאבה.

בית 5
צ'לסי: ווילי קאבז'רו, ססאר אספיליקווטה, טיאגו סילבה, קורט זומה, בן צ'ילוול, אנגולו קאנטה, ז'ורז'יניו, קאי האברץ, כריסטיאן פוליסיק, חאקים זיאש וטימו ורנר.

סביליה: יאסין בונו, חסוס נבאס, סרג'י גומס, דייגו קרלוס, מרקוס אקוניה, פרננדו, ז'ואן ז'ורדן, איבן ראקיטיץ', סוסו, לוקאס אוקמפוס ולוק דה יונג.

קרסנודאר: מאטביי סאפונוב, סרגיי פטרוב, קאיו, אלכסנדר מרטינוביץ', קאיו, כריסטיאן ראמירס, דניל אוטקין, יורי גזינסקי, טוני וילהנה, ויקטור קלאהסון, מגומד סולימאנוג ומרכוס ברג.

ראן: אלפרד גומיס, המרי טראורה, דניאלה רוגאני, דמיאן דה סילבה, דאלברט, סטיבן אנזונזי, בנז'מין בוריגו, אדוארדו קמאבינגה, ז'רמי דוקו, מרטין טרייה וסרהו גיראסי.

בית 6
זניט סנט פטרסבורג: אנדרי לונב, ויאצ'יסלב קרבאייב, דיאן לוברן, ירוסלב ראקיצקי, יורי ז'ירקוב, ווילמר באריוס, אלכסנדר ירוחין, מגומד אוזדוייב, דאלר קוזאייב, סרדאר עזמון וארטם דזיובה.

דורטמונד: רומן בורקי, אמרה צ'אן, מנואל אקנג'י, מאטס הומלס, תומא מונייה, רפא גריירו, אקסל ויטסל, ג'וד בלינגהאם, ג'יו ריינה, ג'יידון סאנצ'ו וארלינג האלאנד.

לאציו: תומאס סטראקושה, פטריק, פרנצ'סקו אצ'רבי, ווסלי הוט, אדם מרושיץ', מרקו פארולו, לוקאס לייבה, סרגיי מילינקוביץ'-סאביץ' לואיס אלברטו, חואקין קוראה וצ'ירו אימובילה.

קלאב ברוז': איתן הורבאט, אדוארד סובול, קלינטון מאטה, פדריקו ריקה, ברנדון מכלה, אדר בלאטה, רוד וורמר, האנס ואנקן, מאטס ריץ, נואה לאנג, קרפין דיאטה.

בית 7
יובנטוס: וויצ'ך שצ'סני, לאונרדו בונוצ'י, דנילו, ג'יורג'יו קייליני, חואן קוואדראדו, רודריגו בנטאנקור, אדריאן ראביו, ארון ראמזי, פדריקו קייזה, דיאן קולוסבסקי, ואלברו מוראטה.

ברצלונה: נטו, סרג'יניו דסט, ג'רארד פיקה, קלמון לאנגלה, סרג'י רוברטו, מיראלם פיאניץ', פרנקי דה יונג, פיליפה קוטיניו, טרינקאו, אנסו פאטי וליונל מסי.

דינמו קייב: גיאורגי בושצ'אן, תומאש קדזיורה, ויטלי מיקולנקו, איליה זבארני, אלכסנדר קרבאייב, סרגיי סידורצ'וק, ויטלי בויאלסקי, מיקולה שפרנקו, קרלוס דה פנה, ויקטור ציגנקוב ו-ולדיסלב סופריאגה.

פרנצווארוש: דנש דיבוס, גרגו לוברנצ'יש, מיכה בלאזיץ', לאשה דבאלי, אלדר צ'יביץ', איגור חראטין, סומליה, אייסה לאידוני, מירטו אוזוני, טוקמק נגואן ופרנק בולי.

בית 8
פ.ס.ז': קיילור נבאס, אלסנדרו פלורנצי, מארקיניוס, פרנל קימפמבה, מיצ'ל באקר, דאנילו פריירה, אידריסה גיי, אנדר הררה, אנחל די מריה, ניימאר וקיליאן אמבפה.

מנצ'סטר יונייטד: דויד דה חאה, ארון וואן-ביסאקה, אריק באיי, ויקטור לינדלוף, אלכס טלס, נמניה מאטיץ', פול פוגבה, דוני ואן דה בק, ברונו פרננדס, מרקוס רשפורד ואנתוני מרסיאל.

לייפציג: פיטר גולאצ'י, דאיו אופאמקאנו, מרסל הלסטנברג, לוקאס קלוסטרמן, נורדי מוקיילה, אנחליניו, כריסטופר אנקוקו, קווין קאמפל, אמיל פורסברג, דני אולמו ויוסוף פולסן.

בשאקשהיר: מרט גונוק, ג'וניור קאיסארה, אלכסנדרו אפוראנו, מרטין שקרטל, בולי בולינגולי, מחמוט טקדמיר, אירפן ג'אן קאבג'י, דניאל אלקסיץ', אדין וישקה, אנזו קריבלי ודמבה בה.