הזאר לא יפתח מול גלבדאך, ייכנס כמחליף?

דיווח: הכוכב ימתין להזדמנות על הספסל. קרוס: "יש לחץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.10.20 - 16:56
תחילת כתבה

עם מטען של הפסד ביתי מפתיע לשחטאר דונייצק, ריאל מדריד תתארח ביום שלישי (22:00, שידור ישיר ב-5SPORT) אצל בורוסיה מנשנגלבאך, בידיעה כי מעידה נוספת - והיא עלולה למצוא את עצמה בסכנת הדחה מוחשית כבר בשלב הבתים של ליגת האלופות. בתוך כך, טוני קרוס הודה כי בהחלט קיים לחץ במועדון.

  • שלישי, 22:00, שידור ישיר ב-5SPORT: מנשנגלאדבך נגד ריאל מדריד בליגת האלופות

"אנחנו מודעים לחשיבות המשחק בעקבות ההפסד במחזור הקודם, יש עלינו לחץ לנצח. זה כמו גמר עבורנו", שיתף הקשר הגרמני, והדגיש כי השחקנים לחלוטין נשארים נאמנים לזינדין זידאן: "מעולם לא הטלנו בו ספק. אנחנו מפסידים ביחד ומנצחים ביחד. הדבר הקל הוא לצאת נגדו כשמשהו רע קורה, אבל זה לא המצב מבחינתנו. וראו את זה בשבת נגד ברצלונה".

זידאן עצמו נשאל אם היה שוקל להתפטר במקרה של הפסד בקלאסיקו, והבהיר: "הפוקוס שלי עכשיו הוא רק על המשחק מול גלדבאך. אני אתן הכל עד ליומי האחרון פה". שאלה אחרת, כך נדמה, הוציאה את המאמן הצרפתי משלוותו: "אני לא עומד לגלות לכם אילו שחקנים ישחקו, השאלה הזו תמיד נשאלת ואני תמיד עונה את אותה תשובה. אני לא מבין אתכם".

ריאל תפגוש את גלדבאך לראשונה זה 34 שנים. הפעם האחרונה הייתה בעונת 1985/86, אז הן נפגשו במסגרת שמינית גמר גביע אופ"א לתסריט מטורף למדי: במשחק הראשון, בנובמבר 85', ריאל הובסה 5:1 - רק כדי לחזור 0:4 בגומלין, "רמונטאדה" בלשון ימינו, כדי לעבור ולהתקדם. בסוף העונה, ריאל הניפה את הגביע המשני, אחרי ניצחון כפול בגמר על גרמנית אחרת, פ.צ. קלן.

חוזה חדש לסרחיו ראמוס?
השבוע האחרון, ללא ספק, הוכיח שריאל מדריד פשוט לא יכולה בלעדיו: ללא סרחיו ראמוס, ריאל מדריד נראתה רע והפסידה 3:2 לשחטאר דונייצק במסגרת ליגת האלופות. איתו? זה נגמר בניצחון גדול בקלאסיקו, 1:3 על ברצלונה, כשהקפטן הפגין עוד משחק מצוין נגד היריבה המיתולוגית - ואפילו כבש שער בפנדל.

כשבוע אחרי אותו הפסד לאלופת אוקראינה, הבלאנקוס יתארחו אצל בורוסיה מנשנגלדבאך במחזור השני של ליגת האלופות - ראמוס צפוי לפתוח, וכעת מדברים כבר בקול רם גם על חוזה חדש לבלם הוותיק.

"כל הדרכים מובילות לחידוש החוזה", טענו הבוקר ב"אס" הספרדי. "הזמן והמקום הציבו את ראמוס במקום המושלם למשא ומתן, בדיוק בתנאים אותם הוא רוצה". החוזה של ראמוס מסתיים בסוף העונה, כשכבר בינואר הוא יוכל לנהל מו"מ עם כל קבוצה שתחפוץ. אבל, לפחות כך טוענים ביומון הספרדי - ולמרות הגישושים מצידן של פאריס סאן ז'רמן, לפחות בתקשורת - ראמוס וריאל נועדו להמשך הדרך.

הפערים במו"מ נותרו כשהיו - ריאל מוכנה לחדש את החוזה לעונה אחת בלבד, כפי שהיא נוהגת עם כל שחקן מעל גיל 30 (לוקה מודריץ' נמצא באותו מצב), ראמוס רוצה חוזה לשנתיים. אבל, גם בסביבתו של ראמוס הרגיעו את ה"אס": "לא תהיה שום בעיה להגיע להסכם. אנחנו לא ממהרים, יש אמון מוחלט בפלורנטינו (פרס, נשיא ריאל). נדבר כשיגיע הזמן".