מסתדרת: המאזן של ליברפול ללא ואן דייק

קלופ: "הוא הבלם הטוב בעולם". וגם: מפגש "כדורי החוץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.10.20 - 17:10
תחילת כתבה

היא סובלת מפציעות ועדיין לא מציגה את הכדורגל שהפך אותה לאחת הטובות באירופה, אבל ליברפול מתחילה אט אט לחזור לתלם. אחרי הניצחון על אייאקס במחזור הראשון של שלב הבתים בליגת האלופות, הרדס יארחו את מידטיילנד להתמודדות בה הם אמורים להשיג שלוש נקודות ללא יותר מדי בעיות.

  • שלישי, 22:00, ישיר ב-5STARS: ליברפול מול מידטיילנד בליגת האלופות

ליברפול, כמובן, נאלצת להתמודד עם חסרונו של וירג'יל ואן דייק שככל הנראה סיים את העונה. כמובן שמדובר באחת השחקנים החשובים של אלופת אנגליה בשלוש השנים האחרונות, אבל בינתיים, בשני המשחקים שלה מאז פציעתו נראה שהיא לא ממש מתקשה, משום שבשניהם ניצחה וספגה בהם שער אחד בלבד, גם הוא מפנדל מפוקפק בחסות ה-VAR (ב-1:2 בשבת על שפילד).

למרות הנתון המעודד, יורגן קלופ מאוד מתגעגע לוואן דייק. "בכל קבוצה הוא היה חסר אם הוא היה נפצע משום שהוא הבלם הכי טוב בעולם", החמיא הגרמני וסיפר: "השחקנים רגילים לשחק ביחד איתו ואין הרבה זמן להרגיל אותם לשחק בלעדיו. פאביניו, שרגיל לשחק בתור קשר 6, היה חייב להתעלות ולעבור למרכז ההגנה יחד עם ג'ו גומז. אנחנו לא מצפים לשלמות בחלק האחורי, אלא להיות כמה שיותר קרוב לזה".

יריבות בין ליברפול למידטיילנד לא קיימת כלל, אבל עבור אחד זה יהיה מפגש מיוחד. תומאס גרונמארק משמש בתור מאמן כדורי החוץ הראשון באנגליה והצטרף לאלופה מהמועדון הדני הצנוע תוך שהפך את הוצאת כדורי החוץ לאומנות. "מדובר בשיטה חשובה עבורנו משום שקבוצות רבות עושות טעויות במצבים הללו", סיפר קלופ.