הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למפארד: "אני נשפט אחרת כי אני אנגלי"

מאמן צ'לסי לפני קרסנודר: "כולם צריכים לקבל את אותו יחס"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.10.20 - 13:12
תחילת כתבה

אחרי ה-0:0 עם סביליה, צ'לסי תקווה לכבוש ולנצח לראשונה הערב (רביעי, 19:55) בליגת האלופות, כשתפגוש את קרסנודר הרוסית (שידור ישיר ב-5LIVE). לקראת המשחק, מאמן הבלוז פרנק למפארד, דיבר על היחס שאליו הוא זוכה כמאמן צעיר.

שנאת זרים היא אומנם נושא מדובר בכדורגל, אך אם תשאלו את למפארד, דווקא העובדה שהוא אנגלי עלולה לפגוע בו: "כן, אני חושב שיש סיכוי כזה. אני חושב שכשקיבלתי את התפקיד הרבה אנשים פקפקו בי. הרבה אנשים שאלו אותי, 'אתה בטוח שאתה רוצה את זה?' אנשים מגבשים דעות מהר מדי, מכל סיבה, ולהיות מאמן אנגלי צעיר עם שנת ניסיון אחת בדרבי קאונטי היא אחת מהן".

"עם זאת", הוסיף קשר העבר. "אני חושב שלפעמים אנחנו צריכים לשפוט אנשים לפי הערך שלהם, כמו ששופטים כל מנג'ר, לא משנה מאיפה הוא. כל המאמנים צריכים להישפט באותו אופן. הייתי די גאה במה שהצלחנו להשיג, מבחינת הגעה לארבע הגדולות. למעשה, אני חושב שיכולנו להשיג יותר מזה מסיבות שונות, אבל אני מרוצה".

למפארד סיכם: "אני לא יכול להיות תלוי בדעות, כי כשמאמנים קבוצת פרמייר-ליג, אם מסתכלים על דעות וקוראים ומקשיבים להכל, זה פוגע בכך כל יום. אני צריך לעשות את העבודה שלי הכי טוב שאני יכול, בתקווה שהדעות ידברו בעד עצמן. אני בהחלט מרוצה מזה שלקחתי את התפקיד, ואני גאה בכל יום שאני מאמן את הקבוצה הזאת".