קומאן מרוצה: "המשחק הכי טוב שלנו עד כה"

ברצלונה התאוששה מול יובה. המאמן: "עזיבת ברתומאו לא השפיעה". רוברטו: "הוכחנו שזה מאחורנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.20 - 07:01
תחילת כתבה

ברצלונה של השבוע האחרון ספגה לא מעט מכות. תחילה בקלאסיקו, לאחר מכן עם התפטרותו של ז'וז'פ מריה ברתומאו. יש שניבאו שזה יוביל להתרסקות, אבל בפועל, הקטאלונים נראים כמו מי שיצאו לדרך חדשה ב-0:2 על יובנטוס.

 • החיים בוורוד: צפו בניצחון הגדול של בארסה על יובה
 • "שמחים שיצא לכם לראות את ה-GOAT בפעולה" | העקיצה של בארסה ליובה והציוצים
 • לא הערב שלו: צפו ב"שלושער" שנפסל למוראטה
 • בונוצ'י: זמן לנשוך שפתיים ולהיות מאוחדים | התגובות להפסד יובה
 • "הבקענו רק שני שערים, אבל היינו יכולים להבקיע הרבה יותר", אמר מגן בארסה, סרג'י רוברטו, לאחר ההתמודדות. "התחושות הן טובות כי יצרנו הרבה הזדמנויות. בסופו של דבר גם נבקיע אותם. אנחנו רוצים לראות בארסה ששולטת במשחק, שמחזיקה בכדור. היום היה משחק מצויין. לא רק התוצאה טובה, אלא גם התחושות. זה היה חשוב אחרי ההפסד למדריד".

  רוברטו, איך לא, התייחס גם להתפטרות של ברתומאו שהייתה שיחת היום בקטאלוניה בימים האחרונים: "ההתפטרות של ברתומאו? זה מאחורינו, והתגובה הכי טובה שיכולנו לספר בייתה המשחק היום. האוהדים רוצים לראות אותנו מנצחים משחקים, זה מה שחשוב".

  רונלד קומאן הוסיף: "היינו צריכים לסיים את המשחק לפני כן. היו לנו הרבה מצבים, לגריזמן היה חוסר מזל. דה יונג שיחק כקשר אחורי מוקדם יותר ועשה עבודה טובה. ברתומאו? אנחנו צריכים לחשוב על ספרוט בלבד עכשיו. אם זה המשחק ששיחקנו היום, כנראה שהעזיבה לא השפיעה עלינו".

  "שיחקנו נהדר מול אחת הקבוצות החזקות באירופה", הוסיף מאמן ברצלונה. "שיחקנו את הכדורגל שלנו, אם כי היינו צריכים לסיים את המשחק קודם. אנחנו מאוד מרוצים מהמשחק ומהתוצאה. זה היה המחשק השלם ביותר שלנו מאז שהגעתי לקבוצה. הראנו הרבה אופי על המגרש. פדרי? מרשים. הוא הוכיח שיש לו מה למכור למרות שהוא צעיר. הוא יהיה שחקן נהדר עבור בארסה".