הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תוצאה שהיא אסון": הלם בשחטאר אחרי ה-6:0

גלדבאך מחצה בקייב. באוקראינה ביקרו את הקבוצה של סולומון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.11.20 - 22:34

אחרי הפתיחה המבטיחה של שחטאר דונייצק הגיעה המפלה הגדולה, כך לפחות הגדירו את זה בתקשורת האוקראינית לאחר ה-6:0 שספגה מול מנשנגלדבאך בקייב. בעקבות ההפסד הגבוה ביותר של האוקראינים בבית במפעל מאז ומעולם הם  נותרו על 4 נקודות משלושה מחזורים בבית בו נמצאות גם ריאל מדריד ואינטר.

  • שלושער לפלאה, 0:6 לגלאדבך על שחטאר
  • מנור סולומון שיחק 90 דקות אבל כמו יתר חבריו לא התעלה בלשון המעטה, במשחק שבו הבקיע אלסאן פלאה שלושער והוביל את הגרמנים להופעה פשוט פנומנלית באצטדיון האולימפי. הגרמנים נראים כרגע כמי שיכולים לתפוס את אחד משני הכרטיסים לשמינית הגמר.

    "גלדבאך הענישה את דונייצק על טעויות טיפשיות בהגנה", נכתב באתר פוטבול האוקראיני, "זו היתה פשוט הופעה מזעזעת ותוצאה שהיא אסון ולא מתאימה לקבוצה ברמה הזאת". ועוד נכתב שם: "האם מדובר בסתם יום גשום? כל תירוצים. היום קבוצה אחת על המגרש שיחקה כדורגל מודרני, וקבוצה אחרת פשוט לא הציעה שום דבר".

    "די קשה לנתח את המשחק כשצד אחד היה כל כך הרבה יותר טוב מהשני", ניתח כתב שחטאר באתר אופ"א. "התכנית ההתקפית הראשונית של שחטאר נהרסה לחלוטין בעקבות השער המוקדם ולא רק ששחטאר לא הצליחה לבנות מחדש, אלא היא קרסה לחלוטין תחת בלתי פוסק של גלדבאך".