"כמעט הסתבכנו": חגיגות מתונות ביובנטוס

הגברת העפילה, אך לא הרשימה. וגם: התקרות שניפץ רונאלדו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.20 - 06:34
תחילת כתבה

היא אומנם לא הגיעה להתמודדות בלחץ, אבל היכולת של יובנטוס מול פרנצווארוש, גם אם היא בסיום המשחק היא העפילה לשמינית גמר ליגת האלופות, הדליקה אצל הגברת הזקנה נורה אדומה. ועדיין, בשורה התחתונה, אלבארו מוראטה, מי אם לא הוא, צץ בתוספת הזמן והבטיח לאיטלקים 1:2 ואת הכרטיס לשלב הבא.

"זה היה הרבה יותר קשה ממה שציפו, אבל בסופו של דבר יובה הצליחה להעפיל עם שני משחקים לפרוטוקול", נכתב בניתוח של אופ"א לאחר ההתמודדות. "הביאנקונרי התקשו, במיוחד במחצית הראשונה, אך הארסנל ההתקפי שלהם מרשים מספיק העונה. רונאלדו מדבר בעד עצמו, זה נכון, אבל לפירלו יש אפשרויות רבות כולל מוראטה, קייזה וקולוסבסקי".

ואכן, עם כל הכבוד לשלישייה ההתקפית המוכשרת, מי שגנב את אור הזרקורים - ובצדק - הוא כריסטיאנו רונאלדו. הכוכב הבלתי מעורער כבש את שערו הראשון העונה באלופות, פרץ את מחסום 70 שערי הבית והגיע ל-131 שערים ב-172 הופעות. יתרה מזאת, רונאלדו הגיע ל-37 שערים ב-36 הופעות ב-2020, וכבש את שערו השביעי בתשעה הופעות העונה.

"כמעט הסתבכנו", אמר מתייס דה ליכט בסיום. "פרנצווארוש שיחקה טוב מאוד, היה קשה למצוא שחקנים פנויים בין המרווחים. הדבר החשוב היה להזיז את הכדור מהר, לשחק באומץ וליצור מצבים - מה שלא עשינו מספיק. טעיתי בשער שלהם, אבל יש לנו הרבה איכויות בקבוצה. ועדיין, כשאנחנו לא מזיזים את הכדור מספיק מהר, זה מקל על היריבה".