יורגן קלופ ספג את ההפסד הכי גדול שלו באנפילד

מאמן ליברפול רשם שיא שלילי ב-2:0 נגד אטלאנטה וכעס על הלו"ז הצפוף. מילנר: "זאת הייתה הופעה חלשה שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.11.20 - 09:09
תחילת כתבה

למרות נגיף הקורונה, אנפילד הצליח לבסס את עצמו כמבצר היסטורי. ביום ראשון האחרון, בניצחון 0:3 על לסטר סיטי, ליברפול שברה שיא מועדון כשרשמה את משחקה ה-64 ברציפות ללא הפסד ביתי. 72 שעות חלפו, ובאותו מגרש בדיוק, אלופת אנגליה ספגה 2:0 כואב מאטלאנטה, כשהיא מסיימת את המשחק עם אפס בעיטות למסגרת.

מצב הבית הוא כזה שליברפול ראשונה עם 9 נקודות, אייאקס ואטלאנטה עם 7, וכך למעשה נוצר מצב שהפסד נוסף באנפילד בשבוע הבא מול ההולנדים, יוכל בתרחיש מסוים לשלוח את יורגן קלופ הביתה כבר בשלב הבתים. עוד לפני המשחק החשוב נגד אייאקס, המרסיסיידרס יצאו למשחק חוץ לא פשוט בשבת נגד ברייטון.

"זה היה משחק לא טוב, הגיע לנו להפסיד", סיכם קלופ שרשם את ההפסד הכי גדול שלו באנפילד כמאמן ליברפול (די מדהים). "השופט פשוט נתן למשחק לרוץ, ולפעמים הוא היה צריך לעצור אותו. האינטנסיביות הייתה מטורפת עבור השחקנים". המאמן הגרמני זעם על הלו"ז הצפוף שכאמור שולח אותו לברייטון עוד שלושה ימים: "בואו נגיד את האמת, זה די פשע לבקש מאיתנו לשחק בשבת ב-14:30. עוד 6 ימים אנחנו משחקים כבר נגד אייאקס, ואייאקס דרך אגב לא משחקת בשבת ב-14:30".

לאור השינויים בהרכב, ובטח בתקופה הזו שעוברת על הקבוצה, מאמן ליברפול דאג להרגיע את האוהדים: "אין פצועים חדשים, פשוט הייתי צריך לבצע חילופים. האם הייתי עושה את זה שוב? כן. היינו זקוקים לרגליים טריות כדי שנוכל להיאבק שוב במשחק הבא. זה לא כיף להפסיד, וכשאתה לא בועט למסגרת במשך משחק שלם - זה לא סימן טוב. נתתי לשחקנים עשר דקות להתאכזב וזהו. הפנים קדימה".

"אנחנו יודעים שזאת הייתה הופעה חלשה", הודה ג'יימס מילנר בסיום. "לא נכנסו למשחק הזה, זה היה לא טוב. היו הרבה שינויים הערב, שחקנים שמעולם לא שיחקו ביחד עלו על הדשא. לא מסרנו מספיק את הכדור ולא שמרנו עליו מספיק טוב. המאמץ שלנו היה שם, אבל לא הצלחנו לספק את הסחורה".