הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כשמנור סולומון רואה את ריאל, הוא נהיה כמו שור"

בסביבתו של הקשר חגגו את השער. יעזוב כבר בינואר?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.12.20 - 08:04

כבר ביום שני ידע מנור סולומון שהוא לא בהרכב של שחטאר דונייצק למשחק נגד ריאל מדריד. הוא התאכזב לאחר שהצטיין וכבש במשחק הראשון בין הקבוצות, אך ידע שהוא ישולב במחצית השנייה. אמש זו הייתה הפעם הראשונה שסולומון לא פתח בהרכב של שחטאר בליגת האלופות. במשחק הליגה האחרון הוחלף הישראלי במחצית, אך נגד ריאל מדריד הוכיח שזה לא משפיע עליו והוא יכול לתרום למשחק גם מהספסל.

סולומון ושחטאר במרחק נגיעה משמינית הגמר. הם תלויים בעצמם וניצחון במשחק הקרוב נגד אינטר, יעניק להם את הכרטיס לשלב הבא ללא קשר למשחק המקביל. גם הלילה הייתה התרגשות גדולה בקרב בני משפחתו של הישראלי, שנמנעו מלצאת בכותרות מפוצצות אשר עשויות להשפיע על השחקן. בסביבתו זוכרים כמה המתינו לפעולות טובות במשחקים נגד אינטר ובורוסיה מנשנגלדבאך.

"יש לו רעב בלתי נגמר, כשהוא רואה את ריאל מדריד הוא נהיה כמו שור", אמרו בסביבתו של סולומון שכבש את שערו הרביעי בליגת האלופות. הוא הכובש הישראלי השני בכל הזמנים במפעל היוקרתי, כאשר יוסי בניון מוביל עליו עם שבעה כיבושים.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, סוכן העל פיני זהבי חבר לשלומי בן עזרא בניסיון להחתים את סולומון באחת הקבוצות הבכירות ביבשת. זהבי החתים כבר שחקנים בפ.ס.ז' ובבאיירן מינכן. בסביבתו של הקיצוני מודעים לכך שקיים עניין סביבו ושמו מצוין בכל שדרה מקצועית במועדוני אירופה.

שחטאר דונייצק צפויה לבקש סכום הנע בין 20-25 מיליון יורו עבור הכשרון הישראל שנרכש לפני כשנתיים ממכבי פתח תקווה תמורת 6 מיליון אירו. האופציה שימכר כבר בינואר קיימת, אך להמשך הקמפיין האירופי של שחטאר יש משקל, וכן לגובה ההצעה שיקבלו האוקראינים ומידת ההתאמה לשחקן.

הטלאפון של מנור ובני משפחתו התפוצץ לאחר המשחק. בין המברכים: מואנס דאבור, אלי דסה, רוני רוזנטל ואלון תורג'מן.