"לא מתאימים": מי אשם בכישלון של יובנטוס?

באיטליה מתקשים להרגע מהכישלון. פירלו ורונאלדו במוקד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.03.21 - 12:07
תחילת כתבה

יובנטוס חוותה אמש (שלישי) מפלה נוספת בליגת האלופות כשהודחה מהמפעל לאחר 4:4 בסיכום שני המשחקים נגד פורטו. "הסיוט חזר". הכריזו ב"Corriere dello Sport", בתגובה להדחה המפתיעה.

מי שכמובן ספג את רוב חצי הביקורת הוא כריסטיאנו רונאלדו, שהיה אמור להצעיד את המועדון קדימה לעבר שלבי הגמר של המפעל, אך גם בעונתו השלישית נכשל והודח מוקדם מהצפוי נגד יריבה נחותה על הנייר. "אין שום הצדקה למה שקרה". כתבו ב"Gazzetta", "הפורטוגלי היה חלש בשני המשחקים, במקום להצעיד את יובנטוס למעלה הוא מדרדר אותה למטה". גם ב"Tutosport" שמו את רונאלדו במרכז: "כישלון נוסף, והפעם ל-CR7 יש בו חלק גדול".

לא רק רונאלדו ספג ביקורת רבה, גם מאמנו, שלגבי המשך דרכו במועדון מתחילים לעלות סימני שאלה. "מי יודע כמה זמן פירלו יישאר ביובה?". כתבו ב"Sporting News", "פירלו כנראה פשוט לא מתאים לסגנון המשחק של הכוכב הגדול שלו". המאמן עצמו, שנמצא בעונת האימון הראשונה שלו נשאר בטוח במעמדו: "נקראתי ליובנטוס כדי לפתוח פרויקט חדש, אני מצפה להיות כאן עוד שנים רבות ואמשיך לעשות את העבודה".

עוד מוקדם לקבוע מה יהיו המשמעויות של הכישלון המתמשך של רונאלדו וקבוצתו. הגברת הזקנה נמצאת במצב בעייתי גם בליגה, מרחק 10 נקודות מאינטר המובילה. ניתן רק לשער שאם גם תואר האליפות יילקח מידיה, צפוי לטורינו קיץ סוער.