טוכל: "השחקנים נהנו מהקרב, זה צעד גדול"

צ'לסי המשיכה לדהור תחת הגרמני: "רק ארבעה משחקים לגמר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.03.21 - 01:00
תחילת כתבה

נראה שצ'לסי רק הולכת ומשתבחת תחת תומאס טוכל, והיא המשיכה בדהירה שלה עם 0:2 על אתלטיקו מדריד בדרך לרבע גמר ליגת האלופות.

המאזן של הבלוז תחת המאמן הגרמני פשוט נהדר. ב-13 המשחקים איתו על הקווים, היא לא נוצחה אפילו באחד וספגה בהם רק שני שערים, וגם מתוכם, אחד מהם היה עצמי. בנוסף, היא הפכה לקבוצה האנגלית הראשונה שמנצחת שלוש פעמים בעונה יריבה מספרד, אחרי הניצחון על סביליה בבתים והניצחון הכפול על הקולצ'ונרוס בשמינית.

בתקשורת האנגלית החמיאו, וב"דיילי מירור" נכתב: "השתנתה עם טוכל! צ'לסי רשמה רצף של 13 משחקים ללא הפסד ועלתה בקלות לרבע הגמר". ב"דיילי מייל" נכתב בנוסף" "צ'לסי עלתה בסערה לרבע הגמר עם ניצחון מרשים". בתקשורת האנגלית התייחסו לכך מעט אחרת: "זייש מחק את החיוך של אתלטיקו", קראה הכותרת ב"אס", וב"מארקה" נכתב: "מכת מציאות".

"זו הייתה הופעה טובה מאוד", סיכם טוכל. "עם מאמץ שלא ייאמן גם מהחבר'ה ביציע. אני מרגיש שכולנו רצינו את זה לחלוטין. הם ניסו ללחוץ גבוה במחצית הראשונה אבל פתחו לנו שטחים בקישור וניצלנו את זה. במחצית השנייה היו דקות שסבלנו, אבל היינו מוכנים לעשות את מה שדרוש לנצח".

הגרמני התייחס גם לקרב מול אתלטיקו: "ממש לא פחדנו מעימותים פיזיים, נהננו מהקרב. החבר'ה היו לגמרי חדים, היינו רעבים מאוד לעבור. רבע גמר אומר שיש רק ארבעה משחקים לגמר - זה צעד גדול ומרגיש מצוין".