אגדה בישראל: טוטי ינחת לגמר האלופות

היינקן תארח את הקיסר לצפייה משותפת בחגיגה. הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.05.21 - 10:40
(Marco-lacobucci-Epp)
(Marco-lacobucci-Epp)
תחילת כתבה

אגדה בישראל: אחרי שרונאלדיניו, דל פיירו, פירלו ועוד רבים וטובים התארחו בישראל במסגרת הפרויקט של מותג הבירה היינקן, יגיע לישראל עוד שם ענק, כזה שהוא קונצנזוס בקרב האוהדים בעולם.

פרנצ'סקו טוטי, אגדת רומא ונבחרת איטליה, יצפה בארץ יחד עם הקהל הישראלי בגמר ליגת האלופות. טוטי ינחת בארץ לביקור בזק, והאמת? אי אפשר שלא להתרגש.

במהלך הביקור הוא ישתתף במגוון אירועים וביניהם כאמור ערב צפייה מיוחד בגמר הצ'מפיונס. בפעילות ייעודית מטעם מותג הבירה "היינקן" יהיה ניתן לזכות בליווי של טוטי במהלך ביקורו בישראל, ואף צפייה משותפת איתו בערב הגמר.

טוטי נחשב לאחד מהשחקנים הנאמנים ביותר ששיחקו בכדורגל העולמי אחרי שהעביר את כל הקריירה ברומא. עם הג'יאלורוסי הוא זכה באליפות אחת, בשני גביעי איטליה ובשני סופרקאפים מקומיים. בנוסף לכך הוא גם היה שותף לזכייה של איטליה בגביע העולם ב-2006. לאורך הקריירה, טוטי כבש 306 שערים ובישל עוד 123. פשוט אגדה.  

אורי אלדר, מנהל שיווק חטיבת הבירות בטמפו: "אחרי השנה המאתגרת שעברה הקהל הישראלי היה חשוב לנו בהיינקן לחזור למסורת ליגת האלופות של המותג מהשנים האחרונות. בשנה הקודמת חגגנו בדרייב-אין יוצא דופן עם ג'ון טרי, השנה אנחנו שמחים להביא, שוב, אגדה חיה לישראל: פרנצ'סקו טוטי".