"הסוף": עיתוני צרפת כאבו את הדחת פ.ס.ז'

הקבוצה של פוצ'טינו חטפה. באנגליה חגגו את ההישג את סיטי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.21 - 07:46
תחילת כתבה

פ.ס.ז' קיוותה לבצע מהפך גדול במנצ'סטר, אך היא לא יכלתה על העוצמות של סיטי והודחה אמש (שלישי) בחצי גמר ליגת האלופות - 2:0 (4:1 בסיכום). עבור התכולים של פפ גווארדיולה זה היה לא פחות מיום היסטורי, כאשר הם ישחקו לראשונה במעמד המחייב, אחרי שנים ארוכות של אכזבות באירופה.

כמובן שברחבי אירופה התייחסו לאירוע הגדול בכבוד הראוי, ומצד אחד באנגליה חגגו באופן אופורי את העלייה של סיטי לגמר באיסטנבול, ואילו בצרפת כאבו את ההדחה של פ.ס.ז'.

"סוף סוף. מנצ'סטר סיטי הדומיננטית הרסה את פ.ס.ז' בזכות צמד של ריאד מחרז חסר הרחמים", זו הייתה הכותרת שעיטרה את 'מירור' וב'דיילו מייל' נכתב. "מנצ'סטר סיטי העפילה לראשונה בהיסטוריה לגמר ליגת האלופות בזכות תצוגה מבריקה באיתיחאד". "מחרז הטיס את סיטי לגמר", כתבו ב'גארדיאן' וגם ב'סקיי' חגגו - "סיטי עברה את פ.ס.ז' בקלילות בדרך לגמר".

בצד השני, הכותרות שידרו בעיקר עצב וכאב, כאשר זו של 'ל'אקיפ' הייתה קצרה וקולעת - "הסוף". ב'לה פריזיאן' התייחסו למזג האוויר הסוער וכתבו - "פאריס נפלה עם המקור לתוך המים". ב-RMC הוסיפו - "מנצ'סטר סיטי החזקה יותר ומחרז מנעו מפ.ס.ז' העפלה שניה ברצף לגמר".