"פפ גנב לסיטי ולאוהדיה את ליגת האלופות"

לותר מתאוס בביקורת נוקבת על המנג'ר: "הגיע לו להפסיד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.21 - 20:00
תחילת כתבה

מאז שבת האחרונה, פפ גווארדיולה היה נתון ללא מעט ביקורת. המנג'ר של מנצ'סטר סיטי, שסיים עונה רביעית ללא תואר אירופי אחרי שהפסיד בגמר לצ'לסי, חטף היום (רביעי) חיצים ממקור בלתי צפוי.

בטורו ב"סקיי", האשים לותר מתאוס את הקטאלוני ב"גניבת התואר" מהמועדון. "עם ההרכב שהוא העלה, הוא גנב את ליגת האלופות ממנצ'סטר סיטי ומהאוהדים", אמר האגדה הגרמנית ומאמנה של מכבי נתניה לשעבר, "הוא חייב להקשיב לביקורת הנוקבת שהוא מקבל מכל הכיוונים מסיבה טובה".

שחקנה של נבחרת גרמניה לשעבר האשים את המנג'ר ב"ניסויים מיותרים" שביצע, ובעיקר כעס על כך שעלה ללא קשר אחורי טבעי וללא חלוץ, כשבנוסף העלה גם שחקני כנף בניגוד לדרך בה שיחק העונה. מתאוס המשיך ואמר כי "ליגת האלופות מתנגדת לפפ, שצובר כבר 10 שנים ללא הצלחות במפעל מאז עזב את ברצלונה".

הפרשן הזהיר כי למפלה בצ'מפיונס תהיונה השלכות חמורות עבור המנג'ר. "אני בטוח שיקיימו דיונים פנימיים על המשך דרכו והשחקנים יפקפקו בו אחרי הגמר", אמר הגרמני והוסיף, "איך אתה יכול לשחק ללא קשר אחורי במשחק החשוב בתולדות המועדון, במיוחד כששיחקת כך כמעט לאורך כל העונה וכשהוא מעניק איזון וביטחון לשחקנים. פפ הציג המצאות לא מוצלחות ברגע הגרוע ביותר שאפשר, ההפסד הזה הגיע לו".