הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רק לא הן": בסרביה הגיבו להגרלה מול חיפה

מנהל הכוכב האדום: "מעדיף לקבל את חיפה מאשר את קייראט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.06.21 - 13:38
תחילת כתבה

הייתה לה אופציה קשה יותר, אך גם היו קלות יותר: מכבי חיפה התבשרה הבוקר (רביעי) שתשחק מול הכוכב האדום בלגרד בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות אם תעבור, כמובן, את קייראט הקזחית בשלב הראשון. בתקשורת הסרבית כבר החלו לנתח את ההגרלה ואת היריבות האפשריות בסיבוב הבא.

"קיבלנו את היריב הגרוע ביותר שיכולנו", אמר המנהל המקצועי, זבזדאן טראזיץ', על ההגרלה. "למעשה, קיבלנו את כל מה שרצינו להימנע ממנו. אלה יריבות חזקות מדי לסיבוב המוקדמות הזה, במיוחד אחרי שאתה רואה את ההגרלה של האחרות. הגישה של כולם הייתה - 'רק לא הן'. הגרוע ביותר זו הדרך לקזחסטן, מעדיף את מכבי חיפה ולא את קייראט רק בגלל זה".

המנהל הספורטיבי, מיטאר מרקלה, התייחס גם הוא לירוקים: "עדיף היה שנקבל מישהו אחר, אבל יש לנו את המטרות שלנו ונתכונן לצמד המשחקים בצורה הטובה ביותר. נעשה הכל כדי להעפיל לסיבוב הבא, למרות שהיריבות רציניות".

"לכוכב האדום לא היה הרבה מזל בהגרלה", הכריזו ב"בליק" המקומי. "על הנייר, זו היריבה הקשה ביותר שהיא הייתה יכולה לקבל. במדי מכבי חיפה משחק בלם הקבוצה בעבר, בוגדן פלאניץ', ורק טוטנהאם עצרה אותה במוקדמות הליגה האירופית אשתקד אחרי שעברה שלושה מכשולים לפני כן".

גם ב"מוצארט" הסרבי לא אהבו לראות את ההגרלה: "חוזר מזל לכוכב האדום, שקיוותה להימנע מהמנצחת בין מכבי חיפה לקייראט. מכבי חיפה נחשבת לקבוצה החזקה ביותר מהלא מדורגות בסיבוב השני, היא שברה את הדומיננטיות של מכבי ת"א אשתקד. חיפה מגיעה כפייבוריטית למפגש מול קייראט, אך היריבה הקזחית רחוקה מלהיות קלה לישראלים".