הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יקבל קרדיט: דוד עשוי לפתוח מול קייראט

בכר תרגל שלושה בלמים באימון. הפ' חיפה ואשדוד אחרי טורה

גיל לוין
גיל לוין  12.07.21 - 12:40

אחרי שנחתה בשדה התעופה באלמטי שבקזחסטן, מכבי חיפה נערכת לקראת משחק הגומלין מול קייראט בסיבוב המוקדמות הראשון של ליגת האלופות. הערב (שני) יערכו הירוקים את האימון הראשון שלהם במדינה לקראת המפגש, כשברק בכר זוכה לחדשות טובות מצדו על דולב חזיזה - שיהיה כשיר להתמודדות.

כזכור, ביומיים האחרונים חזיזה חש ברע וסבל מהקאות, שככל הנראה נבעו מווירוס, אך היום השחקן מעיד על שיפור משמעותי וצפוי לקחת הערב חלק באימון, כשהוא גם מיועד לפתוח בהרכב של בכר. בחוליית ההגנה עשוי המאמן לפתוח עם מערך של שלישיית בלמים, כשהוא תרגל את בוגדן פלאניץ', רמי גרשון ושון גולדברג.

לפי התרגול, עושה רושם שבחלק הקדמי גודסוואי דוניו יסופסל ודין דוד יקבל את הקרדיט, כשגם חוסה רודריגס, עומר אצילי וצ'ארון שרי בתמונת ה-11. מי שימשיכו להיעדר הם עופרי ארד שמתח את הרצועה הצידית, ראיין סטריין שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי והקפטן נטע לביא שאובחן אתמול כסובל מסדק קטן בעצם השוקית.

ובנושא אחר, סאקו טורה חזר לישראל ושב להתאמן בכפר גלים, במטרה שייצא לעונת השאלה נוספת, כאשר הפועל חיפה ומ.ס אשדוד מעוניינות לצרפו ונחשבות למועמדות המובילות לקלוט אותו. גם הפועל קריית שמונה והפועל חדרה מחזרות אחר הגמבי. במועדון הירוק מעוניינים כי השחקן בן ה-21 יצבור ניסיון נוסף, אך באותה נשימה בונים עליו לעונות הבאות. לכן הוא יעבור רק במתווה של עונת השאלה אחת עם אופציית רכישה, כשתג המחיר שקבעו עליו לא ירד ממיליון יורו.