הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סומך על החברים: הרכב הפנטזי של סולומון

ליגת החלומות של weSure שבה בענק וגם הישראלי היחיד שיהיה שם כבר בנה קבוצה, עם שניים מהשותפים שלו בשחטאר לצד חלק מהשמות הגדולים במפעל. הפרס החלומי: אירוח VIP בגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.09.21 - 11:30

נציג אחד יהיה העונה לכדורגל הישראלי בליגת האלופות והוא כמובן מנור סולומון. היהלום וקבוצתו שחטאר דונייצק הוגרלו שוב לבית עם ריאל מדריד ואינטר, רק שהפעם תהיה זו שריף טירספול במקום בורוסיה מנשנגלדבאך. שחקן נבחרת ישראל אמנם יככב על המגרש בתור שחקן, אבל לא ויתר על ההזדמנות לשמש גם כמאמן בפנטזי ליג של ערוץ הספורט ו-weSure.

סולומון, שלא יוכל לקחת חלק במחזור הראשון במשחק החוץ במולדובה בעקבות יום כיפור, נשאר נאמן לחבריו ובחר בשני נציגים ברזילאים של שחטאר - בהגנה הוא הציב את ויטאו מאטוס ובקישור את טטה.

מי שייצטרכו להביא מספרים בחלק הקדמי בהרכב של מנור הם הקפטן ארלינג הןלאנד, קיליאן אמבפה ויוסף אן נסירי מסביליה, ומאחוריהם יתמוך מרקוס רשפורד. דויד דה חאה קיבל את הקרדיט בין הקורות ומלפניו ישחקו, בנוסף לוויטאו, מרקוס אקוניה, ריס ג'יימס וקירן טריפייר.

נזכיר כי הפרס הראשון למנצח הגדול בסיום העונה הוא לא פחות מאשר אירוח זוגי VIP לגמר ליגת האלופות בעונה שאחרי, כולל טיסות, אירוח וכרטיסים למקומות הכי טובים במגרש.

מה דעתכם על ההרכב של מנור סולומון? טקבקו לנו!