הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"קבוצת רפאים": בצרפת ביקרו את פ.ס.ז'

צפו: אכזבה מה-1:1 מול ברוז'. אמבפה נפצע בקרסול וייבדק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.21 - 19:20

עם שיתוף פעולה ראשון של השלישייה הנוצצת - ליאו מסי, ניימאר וקיליאן אמבפה, ועם יריבה נוחה על הנייר כמו קלאב ברוז', בפריז סן ז'רמן ציפו אמש (רביעי) להתפוצצות במחזור הפתיחה של ליגת האלופות. אלא שציפיות לחוד ומציאות לחוד, וסגנית אלופת צרפת פתחה את הקמפיין האירופי שלה עם 1:1 מאכזב מול הבלגים.

ואם זה לא מספיק, בפ.ס.ז' מודאגים ממצבו של אמבפה, שבישל את השער, אך נפצע בקרסול, פינה בדקה ה-51 את מקומו למאורו איקרדי ויעבור בדיקות שיאבחנו את מצבו. מאמנו, מאוריסיו פוצ'טינו, אמר: "אנחנו לא יודעים כמה זה רציני, הבדיקות יבהירו את המצב ונקווה לקבל תשובה בהקדם האפשרי".

בתקשורת הצרפתית לא ריחמו על הקבוצה שאכזבה, וב"ל'אקיפ" הכותרת קראה: "קבוצת רפאים - לפ.ס.ז' לא היה אמש שום דבר גלקטי". בנוסף, העיתון העניק למסי את הציון 5 על ההופעה, ו-4 בלבד לניימאר. אקס הקבוצה, ז'רום רותן, לא חסך גם הוא בביקורת: "אני מאוכזב. ברור שאנחנו מצפים תמיד למשחקים יוצים מן הכלל, במיוחד כשרואים מי השחקנים במגרש. אני מאוכזב מחוסר השליטה וחוסר ההשקעה כי הקבוצה חטפה בכל אספקט של המשחק. התחושה הייתה שהקבוצה שהגיע לברוז' הייתה נינוחה וחשבה: 'שלושת הכוכבים בהתקפה יביאו לנו ניצחון". "הקסם עוד לא עובד", נכתב ב'לאקיפ" על השלישייה הקדמית, שהחליפה בסך הכל 19 מסירות לאורך המשחק. ניימאר חילק למסי שש כדורים, בעוד חברו הטוב החזיר לו חמש מסירות. לאמבפה הברזילאי חילק שני כדורים וקיבל שלושה בחזרה. בין הצרפתי לארגנטיני נרשמו הכי מעט מסירות, כאשר מסי מסר פעמיים לאמבפה, לעומת מסירה אחת בלבד בכיוון ההפוך. למרות זאת, פוצ'טינו ניסה להוריד את גובה הלהבות מהכוכבים שלו: "אף אחד בקבוצה לא יכול להיות מרוצה מאיך ששיחק ומהתוצאה, באנו לפה לקחת נקודות. בברוז' רצו יותר ואנחנו מסירים בפניהם את הכובע. מסי, ניימאר ואמבפה צריכים עוד זמן לעבוד על התיאום. זה היה ברור ואמרנו את זה בימים האחרונים. אנחנו צריכים ליצור כקבוצה, להישאר רגועים, לקחת את הזמן ולהמשיך לעבוד. הדברים ישתפרו".