הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאחר הניתוח בלב: קינגסלי קומאן שב להתאמן

לא ישחק נגד קייב. וגם: ממוצע הכיבוש האדיר של באיירן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.21 - 14:30

לבאיירן מינכן לא צפויות בעיות מיוחדות בבית ה' ונראה שאין אדם בעולם שלא מאמין שהחבורה הבווארית תדלג בקלילות על עבר של שמינית הגמר בליגת האלופות. בכל מקרה, עד אז, יוליאן נגלסמן וחניכיו יצטרכו לעשות את שלהם בשקט האופייני, ולאחר שהשיגו 0:3 מוחץ על ברצלונה בקאמפ נואו במחזור הפתיחה, יפגשו מחר (רביעי) את דינמו קייב.

באיירן מגיעה אחרי ניצחון 1:3 במסגרת הליגה על גרותר פירת', שהמשיך את רצף הניצחונות המרשים של הקבוצה, שעומד כעת על 8 כאלה בכל המסגרות. למעשה, רק במחזור הראשון במסגרת הליגה הגרמנית הקבוצה לא ניצחה, והשיגה 1:1 בלבד נגד בורוסיה מנשנגלדבאך. מה שמרשים יותר מהכל ברצף הניצחונות של לבנדובסקי וחבריו הם לא פחות מ-40 שערי זכות שכבשו במהלכם - לא פחות מ-40 שערים, 5 כאלה למשחק.

מי שחזר אמש לאימוני הקבוצה הוא קינגסלי קומאן, שלפני 12 ימים עבר ניתוח קטן בליבו. עם זאת, נראה שהקשר הצרפתי לא יהיה בסגל הקבוצה למשחק, כמו גם סבן אולריך וקורנטין טוליסו שימשיכו להיעדר.

שתי הקבוצות לא נפגשו למשחק כבר 22 שנים, ובפעם הקודמת שהן ראו זו את זו הייתה זו דווקא דינמו קייב שיצאה עם ידה על העליונה בזכות 0:2. הפעם, כמובן, זה אמור להיות קשה בהרבה עבור האלופה האוקראינית, וכל תוצאה שלא תהיה ניצחון גרמני תחשב להפתעה גדולה במיוחד.