הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא מאמין בזה": צפו בסימאונה מתעלם מקלופ

מנג'ר ליברפול: "הוא אדם אמוציונלי". וגם: השיא של סלאח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.21 - 06:33

מקום שני בפרמייר ליג ותשע נקודות מתשע אפשריות בליגת האלופות בבית הכולל את מילאן ואתלטיקו מדריד - ליברפול נהנית מפתיחת עונה מדהימה ומאותתת שהיא מוכנה למאבק על כל תואר אפשרי. המייטירדס השיגו 2:3 בוונדה מטרופוליטנו מול אלופת ספרד הקשוחה ונמצאים מרחק ניצחון אחד מהבטחת ההעפלה לשמינית הגמר מוקדם מהצפוי.

ליברפול, כמובן, לא הייתה יכולה לעשות זאת בלי מוחמד סלאח שנמצא בכושר שיא ועליו אמר לאחרונה יורגן קלופ שהוא השחקן הטוב בעולם כיום. המצרי מצא את הרשת פעמיים, הפך לשחקן הראשון בהיסטוריית הרדס להבקיע בתשעה משחקים רצופים ולכובש הבכיר של המועדון בליגת האלופות. "מו מו מו, סופר סלאח ממשיך לשבור שיאים", זעקה הכותרת ב"מירור".

לרוע המזל, החגיגה של סלאח הפכה לאירוע משני לעומת מה שקרה מיד בתום המשחק. יורגן קלופ חיפש את דייגו סימאונה על מנת ללחוץ את ידו, אולם מאמן אתלטיקו ברח עם השריקה לחדר ההלבשה, ככל הנראה בשל הזעם שלו על השתלשלות המשחק וההפסד של הקולצ'ונרוס. "מנג'ר ליברפול נותר נבוך בתקרית לא ספורטיבית", נכתב ב"מירור".

"רציתי ללחוץ את היד שלו, אבל התגובה שלו, בדיוק כמו שלי, לא העידה על רוגע", סיפר קלופ בנוסף. "אני לא חושב שהוא עשה שום דבר לא בסדר. אני לא הייתי מרוצה מהתגובה שלי עצמי כי שנינו היינו אמוציונלים, הוא היה עצבני מהמשחק ואני משוכנע שנלחץ ידיים כשניפגש שוב".

דייגו סימאונה הסביר את הצד שלו לאירוע המסוקר. "לרוב אני לא לוחץ יד אחרי משחק. אני לא אוהב את זה וחושב שזה לא בריא כי תמיד יש מישהו שלא מרוצה מהמשחק. יש להם תרבות שונה, שאני לא מאמין בה", הסביר הארגנטיני וסיים בנימה חיובית, "אם אראה את קלופ עכשיו לא תהיה לי בעיה לברך אותו".

בתקשורת האנגלית, בניגוד לקלופ, לא ממש קיבלו יפה את המעשה של סימאונה. חלוץ העבר פיטר קראוץ', ששיחק כמובן בליברפול טען: "צריך לכבד אותו כמאמן ובמהלך המשחק הוא מתדלק את הקהל והשחקנים, אפשר להבין את זה, אבל לא ללחוץ ידיים אחרי המשחק? אני חושב שהוא איכזב את עצמו". בלם העבר ג'וליאן לסקוט היה פחות עדין ואמר: "זה היה מעשה פחדני".