הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נגלסמן: "סיכוי טוב שאשוב נגד בנפיקה"

מאמן באיירן לקראת החלמה מקורונה. גרוצקה והרננדס בספק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.11.21 - 13:53

באיירן מינכן ויוליאן נגלסמן רוצים להישאר מושלמים בליגת האלופות. החבורה מבוואריה תפגוש מחר (שלישי, 22:00, ישיר ב-5PLUS) את בנפיקה, בזמן שהיא כבר רגל וחצי בשלב שמינית גמר המפעל.

כזכור, הבווארים הובסו בשבוע שעבר לאחר 5:0 מדהים שבורוסיה מנשנגלדבאך הנחילה בגביע במהלך קריסה מפוארת של אלופת גרמניה. עם זאת, ביום שבת האחרון באיירן חזרה למסלול ועם 2:5 טיפוסי על חשבון אוניון ברלין שמה מאחור את ההדחה המאכזבת.

למעשה, המשחק נגד מנשנגלדבאך קטע רצף מטורף של לא פחות מ-84 משחקים בהם באיירן כבשה לפחות שער אחד. בכל אופן, נגלסמן לא אמור להיות מוטרד מדי מההתקפה של שחקניו, שכבשו לא פחות מ-65 שערים עד כה בכל המשחקים. בממוצע, מדובר ב-4 שערים למשחק, בדיו כמו שעשו במשחק הקודם נגד הפורטוגלים שהסתיים עם 0:4 מוחץ.

בינתיים, נדמה שהדאגה העיקרית של המאמן הגרמני היא הבריאות שלו עצמו. כזכור, הגרמני חלה בקורונה לאחרונה ועדיין מתאושש ממנה בעודו נמצא בבידוד. "כמובן שאני מרגיש שהגוף עבר משהו, אבל אני בסדר גמור", סיפר על מצבו, "יש סיכוי טוב שאוכל להיות על הקווים ביום חמישי, זה אמור לקרות אם הכל ילך לפי התכניות. אני מאמין שהבדיקה מחר תהיה שלילית".

בכל אופן, על המגרש לאון גרוצקה עשוי לחזור, זאת לאחר שנעדר ממשחק הליגה האחרון בעקבות פציעה בקרסול, אך שיתופו עוד מוטל בספק, כמו גם לוקאס הרננדס שנפגע בברכו.  מנגד, אנדרה אלמיידה ימשיך להיעדר בשורות הפורטוגלים, כמו גם לנטינו לזארו, גיל דיאס, האריס ספרוביץ' ורודריגו פינו. מבחינה היסטורית, בנפיקה טרם הצליחה להכניע את באיירן ב-9 המפגשים שלהן עד עכשיו במפעל, כשהמאזן עומד על 6 ניצחונות גרמנים ו-3 תוצאות תיקו.